بیانیه توافق سطح خدمت

- تارنمای پرتال استان سیستان و بلوچستان امکان دسترسی به خدمات ذیل در بخش خدمات الکترونیک را فراهم نموده است.

  ملاقات با استاندار 

 ثبت درخواست امریه

  درگاه خدمات الکترونیک دستگاه های اجرایی

خدمات شهروندی شامل (فیش حقوقی کارکنان دستگاه های اجرایی ،بانک تلفن استان ،تارنمای دستگاه های اجرایی،وضعیت جوی استان و ...)

اطلاعات تماس و انواع خدمات قابل ارایه در دفاتر پیشخوان

سامانه ثبت شکایات ، پیشنهادات و انتقادات  دفاتر پیشخوان

بانک تلفن استان

 - اطلاعات تماس کلیه معاونین و مدیران ستادی استانداری ازطریق مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی استانداری قابل دسترسی است .

 - اطلاعات تماس فرمانداران استان از طریق لینک پا صفحه ارتباط با فرمانداریها قابل دسترسی است.

 - امکان مشاهده تارنمای دستگاه های اجرایی استان از طریق مراجعه به پیوند دستگاه های اجرایی استان قابل دسترسی است.

- تارنمای پرتال استان سیستان و بلوچستان  بصورت تمام وقت و در هفت روز هفته در دسترس بوده و در صورت نیاز به بروز رسانی در ساعات غیر اداری اقدام و در بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به مخاطبان اطلاع‌رسانی خواهد شد.


تاریخ بروزرسانی : ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۰:۱۹

بیانیه حریم خصوصی

اطلاعات شخصی هر فرد بخشی از حریم خصوصی وی محسوب می شود. حفاظت از حریم خصوصی افراد در شبکه، نه تنها موجب حفظ امنیت کاربران می‌شود، بلکه باعث اعتماد بیشتر و مشارکت آنها در فعالیت‌های جاری می‌گردد. هدف از این بیانیه، آگاه ساختن شما درباره‌ی نوع و نحوه‌ی استفاده از اطلاعاتی است که در هنگام بازدید از این سایت، از جانب شما دریافت می‌گردد

استانداری سیستان و بلوچستان براساس ماده ۷ تصویب نامه شماره ۱۱۲۷۱۲۸ شورای عالی اداری مورخ ۲۸/۱۲/۱۳۹۵ خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد و کاربران وب سایت/پورتال خود دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدمات کفایت می‌کند، دریافت کرده و از انتشار آن یا در اختیار قراردادن آن به دیگران خودداری می‌نماید.
- برخی از اطلاعات شما در هنگام بازدید از صفحات وب سایت و یا ثبت نظرات و ارتباط با ما، ثبت می‌گردند. اطلاعات جمع‌آوری شده از بازدیدکنندگان، صرفاً برای بهبود کیفیت خدمات و محتوای سایت مورد استفاده قرار می‌گیرند و هیچ بخشی از اطلاعات شخصی شما را بدون اطلاع و اجازه‌ی قبلی، با فرد یا موسسه‌ی دیگری در میان نخواهیم گذاشت.
- این سایت جهت جمع‌آوری اطلاعات مورد نیاز خود از فناوری متعارف کوکی استفاده می کند. کوکی حجم کوچکی از اطلاعات است، که معمولاً بر روی دیسک سخت و یا در مواردی بر روی حافظه موقت کامپیوتر شما از جانب سرویس دهنده نوشته می شود. از آنجایی که کوکی ها فاقد هرگونه داده ای جهت اجرای فرامین و کدهای کامپیوتری است، ناقل ویروس های کامپیوتری نیست و لذا نمی تواند کامپیوتر شخصی شما را آلوده سازد. همچنین کوکی به کار گرفته شده در این سایت، قابلیت کشف و ثبت نشانی پست الکترونیکی شما را ندارد.

-به منظور استفاده از خدمات این تارنما آدرس IP و نوع مرورگر شما و صفحات پر بازدید شما ثبت می‌گردد.

توجه داشته باشید که برخی از اطلاعات شخصی شما، هنگامی که پیام و یا نظری را در تالارهای گفتگو ارسال می کنید، در اختیار عموم قرار گرفته و ممکن است این اطلاعات، خارج از کنترل ما موجب سوء‌استفاده‌های احتمالی و ارسال پیام‌های ناخواسته از سوی دیگران شود.


تاریخ بروزرسانی : ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۴۱

مالکیت معنوی و حق انتشار

حقوق تمامی مطالب منتشر شده در این تارنما برای استانداری سیستان و بلوچستان محفوظ است و استفاده از محتوای پرتال  با ذکر  منبع بلامانع است.

تاریخ بروزرسانی : ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۰:۱۹