شنبه / ۳ آبان ۱۳۹۹ / ۱۱:۵۱
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۹۶۵۴
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان با صدور پیامی درگذشت حمید بهرامی استاندار اسبق سیستان و بلوچستان را تسلیت گفت:

در این پیام آمده است:

(شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹) ۱۱:۵۱
بِسْمِ اللهِ الرّحمن الرّحیم
وَ لَنَبْلُوَنَّکُمْ بِشَیْ‏ءٍ مِنَ الْخَوْفِ وَ الْجُوعِ وَ نَقْصٍ مِنَ الْأَمْوالِ وَ الْأَنْفُسِ وَ الثَّمَراتِ وَ بَشِّرِ الصَّابِرِینَ الَّذِینَ إِذا أَصابَتْهُمْ مُصِیبَةٌ قالُوا إِنَّا لِلَّـهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ راجِعُونَ أُولئِکَ عَلَیْهِمْ صَلَواتٌ مِنْ رَبِّهِمْ وَ رَحْمَةٌ وَ أُولئِکَ هُمُ الْمُهْتَدُونَ

خبر درگذشت برادر ارجمند و‌ همکار ارزشمندم جناب آقای حمید بهرامی، استاندار اسبق سیستان و بلوچستان موجب اندوه قلبی و تأثر بسیار اینجانب گردید.

ایشان به عنوان سومین استاندار سیستان و‌ بلوچستان پس از پیروزی انقلاب، منشاء خدمات بسیاری در این خطه از میهن اسلامی بودند که یقیناً خاطره زحمات آن مرحوم برای همیشه در خاطر مردم قدرشناس این سامان به یادگار خواهد ماند. لیکن، این وعده پروردگار است که همه‌ی ما روزی به سوی او باز خواهیم گشت و در این رجعت بی بازگشت، خوشا به آنان که اعمال صالحشان گرانبهاترین توشه سفر آخرتشان است.

اینجانب درگذشت آن برادر خدوم و ساعی را به عموم مردم سیستان و بلوچستان و فرزندان و خاندان آن مرحوم تسلیت عرض نموده؛ برای آن فقید سعید غفران و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان، صبر جمیل و اجر جزیل از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.
احمدعلی موهبتی
استاندار سیستان و بلوچستان
تعداد بازدید : ۱۵۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید