سه شنبه / ۲۹ مهر ۱۳۹۹ / ۰۹:۱۰
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۹۶۵۳
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

هیات اقتصادی سیستان و بلوچستان جهت شرکت در هشتمین کمیسیون مشترک تجارت مرزی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری اسلامی پاکستان عازم کویته پاکستان شد.

(سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹) ۰۹:۱۰
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ در راستای توسعه روابط تجاری جمهوری اسلامی ایران با جمهوری اسلامی پاکستان هشتمین کمیسیون مشترک تجاری مرزی ایران و پاکستان در شهر کویته ایالت بلوچستان پاکستان در روزهای ۲۹ و ۳۰ مهرماه، برگزار خواهد شد.

دیدار با حکمران ایالت بلوچستان پاکستان، مذاکره با تیم اقتصادی ایالت بلوچستان و نشست با اتاق بازرگانی جهت توسعه روابط اقتصادی را از مهمترین برنامه های این سفر است و پس از برگزاری نشست های مختلف تفاهم نامه همکاری دوجانبه به امضا روسای هیئت های دوطرف خواهد رسید.

در هشتمین کمیسیون مشترک تجارت مرزی جمهوری اسلامی ایران و پاکستان موضوعاتی از قبیل توسعه روابط دو جانبه در بهبود تجارت ‌و‌رفع موانع و مشکلات تجار و بازرگانان دو کشور و توسعه مبادلات تجاری دو طرف و با حضور مسئولین ارشد کشوری و استانی دو کشور مورد توافق قرار خواهد گرفت.

گفتنی است: ریاست هیات اقتصادی سیستان و بلوچستان را در این سفر ماندانا زنگنه معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری برعهده دارد و مدیران استانی در حوزه ی صنعت،معدن و تجارت، گمرک، راه، راه‌آهن، پایانه ها و رییس اتاق بازرگانی و جمعی از تجار و بازرگانان و فعالین اقتصادی وی را همراهی می نمایند.

لازم به ذکر است: هفتمین کمیته مشترک تجارت مرزی ایران و پاکستان آبان ماه سال گذشته در زاهدان برگزار شده بود.
تعداد بازدید : ۲۱۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید