پنج شنبه / ۲۰ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۶:۴۵
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۹۵۶۶
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

بعد از ۱۶سال کلنگ احداث خانه امید بازنشستگان به زمین خورد

کلنگ احداث خانه امید بازنشستگان استان با پیگیری استاندار سیستان و بلوچستان پس از ۱۶ سال در زاهدان به زمین خورد.

(پنج شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹) ۱۶:۴۵

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ احمدعلی موهبتی “استاندار” حدود دو‌ماه پیش در دیدار با معاونین و مدیران وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، موضوع راه اندازی خانه امید در زاهدان را پیگیری کرده بود که کلنگ ساخت این مرکز عصر روز چهارشنبه با حضور افتخاری مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور و حجت اله میرزایی معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در محل پارک لاله زاهدان به زمین خورد.

صحنه مدیرکل بازنشستگی استان در این مراسم گفت: از سال ۱۳۸۶ به دنبال تاسیس خانه امید در زاهدان بودیم که تا به امروز موفق به اخذ مجوز نشده بودیم.

استاندار هم با بیان اینکه ۱۳هزار و ۶۰۰ کارمند بازنشسته در زاهدان ساکن هستند، احداث خانه امید را در این شهرستان ضروری خواند.

احمدعلی موهبتی با ابراز خوشحالی از آغاز عملیات خانه امید بازنشستگان در زاهدان، اظهار داشت: این مرکز در زمینی با ۸۰۰متر مربع زیربنا احداث می‌شود که دارای سالن مطالعه، اتاق پزشک، سالن کنفرانس و تالار برگزاری مراسم برای بهره برداری بازنشستگان می‌باشد.

وی همچنین بر احداث خانه امید در شهرهای چابهار، ایرانشهر و زابل نیز تاکید کرد و تسریع در احداث این خانه را در مدت زمان کمتر از یکسال خواستار شد.

تعداد بازدید : ۳۳۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید