سه شنبه / ۷ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۲۰:۴۳
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۹۴۶۸
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

بررسی روند اجرای دو سند محرومیت‌زدایی در سیستان و بلوچستان

روند اجرای دو سند محرومیت‌زدایی استان سیستان و بلوچستان در سفر معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور مورد بررسی قرار می‌گیرد.

(سه شنبه ۷ اَمرداد ۱۳۹۹) ۲۰:۴۳
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ بابک دین پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور هدف از سفر دو روزه خود به استان را بررسی روند اجرای دو سند محرومیت زدایی به استان عنوان کرد.

وی در مصاحبه با خبرنگاران اظهار داشت: سفر به استان سیستان و بلوچستان به دستور وزیر کشور برای پیگیری دو سند محرومیت زدایی مربوط به شمال و جنوب استان انجام شده است.

وی گفت:وزیر کشور از سوی دکتر جهانگیری فرماندهی اقتصاد مقاومتی به عنوان معین اقتصادی استان تعیین شده است که بر همین اساس در طول دو سال گذشته، دو سند مشخص با حدود ۶۰۰ بند در راستای محرومیت زدایی استان تنظیم شده است.

دین‌پرست تاکید کرد: مهمترین نکته ای که در این سند وجود دارد توجه و اهتمام جدی دولت برای رفع محرومیت زدایی از استان است.

وی تصریح کرد: رئیس جمهور در یک اقدام کم نظیر بر روی هر دو سند دستورات ویژه‌ای را به ۱۸ وزارتخانه در منطقه سیستان و ۲۴ وزارتخانه در منطقه بلوچستان صادر کرده‌ است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور گفت: روند اجرای این اسناد همواره پیگیری می‌شود و طی گزارشات منظمی برای ریاست جمهور ارسال می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در این سفر دو روزه اجرای این دو سند محرومیت زدایی و موانع و مشکلات فراروی آن از نزدیک مورد بررسی قرار می‌گیرد و دستگاه‌هایی که همکاری خوبی داشته اند و یا کم‌کاری نموده اندطی گزارشی به دفتر ریاست جمهوری خواهد رسید تا بتوانیم با سرعت بیشتر مصوبات این اسناد را اجرا نماییم.

تعداد بازدید : ۱۳۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید