یکشنبه / ۸ تیر ۱۳۹۹ / ۰۷:۰۷
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۹۳۸۷
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار:

رفع موانع پیش روی خیرین اولویت کاری فرمانداران است

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: خیرین برای تسریع و تسهیل در برنامه هایشان باید به فرمانداران و دستگاه‌های تخصصی مراجعه کنند زیرا رفع موانع پیش روی خیرین اولویت کاری فرمانداران است

(یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹) ۰۷:۰۷
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ احمدعلی موهبتی "استاندار" در دیدار با جمعی از خیرین آبرسان فارس که در مناطق جنوبی استان در حال اجرای طرح انتقال آب به روستاها و احداث تاسیسات مورد نیاز برای تامین آب شرب روستاها هستند؛ با بیان این که خیرین می بایست برای رفع موانع و مشکلات خود با دستگاه های اجرایی و فرمانداران ارتباط برقرار کنند؛ افرود: همواره به فرمانداران تاکید شده است که رفع موانع و مشکلات پیش روی خیرین باید جزو اولویت‌های کاریشان باشد که بحمدالله تاکنون توجه خوبی از سوی فرمانداران به این موضوع شده است.

وی ادامه داد: فرصت برای خدمت بسیار اندک است و معتقدیم که کارها بایستی در حداقل زمان و با بیشترین کیفیت انجام شود.

استاندار سیستان و بلوچستان با ذکر این مطلب که حضور خیرین در سطح استان برای مردم امید بخش است؛ ادامه داد: با آغوش باز از خیرین استقبال می‌کنیم و دست آنها را می فشاریم.

موهبتی اضافه کرد: موضوعات اشتغال، آموزش، فرهنگ سازی، توجه به زیرساخت ها و کمکهای معیشتی جزء اولویت های ما در حوزه خیرین است.

وی همچنین در این جلسه برخی مسائل و مشکلاتی که از سوی خیرین مطرح شد را به صورت کنفرانس تلفنی از مدیران عامل شرکت های آب و فاضلاب و آب منطقه ای استان و همچنین فرمانداران شهرستانهای دشتیاری، چابهار و دلگان پیگیری کرد و دستورات لازم را برای رفع موانع پیش رو و تامین ماشین آلات مورد نیاز صادر کرد.

رحیمی یکی از مسئولین انجمن خیرین آبرسان فارس هم در این جلسه گفت: کارهای زیادی در سطح استان سیستان و بلوچستان انجام شده است و علیرغم اینکه این استان از نظر وسعت جغرافیایی بسیار پهناور است اما اقدامات موثر و مفیدی در سطح استان صورت گرفته است.
تعداد بازدید : ۳۶۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید