یکشنبه / ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ / ۰۹:۱۵
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۹۳۵۲
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار:

شرایط کشور شرایط جنگ تحمیلی تحریمی اقتصادی ظالمانه است و نیاز به تصمیمات جنگی و اقدامات مناسب با شرایط جنگی دارد .

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: شرایط کشور شرایط جنگ تحمیلی تحریمی اقتصادی ظالمانه است که نیاز به تصمیمات جنگی و اقدامات مناسب با شرایط جنگ دارد و در این شرایط جنگی باید مدیران ایثار و گذشت داشته باشند و با خطاها نیز برخورد جدی صورت گیرد.

(یکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹) ۰۹:۱۵
به گزارش روابط عمومی استانداری احمدعلی موهبتی در جلسه شورای مدیران ستادی استانداری سیستان و بلوچستان با بیان اینکه افراد خطا کار بنا نیست حمایت شوند گفت: در یک سال گذشته متخلفین زیادی در سازمان‌ها بازدداشت شدند و باندهایی نیز دستگیر شدند که به شاخه های بزرگتری وصل هستند.

وی افزود: برخورد جدی با افراد متخلف در سازمان‌ها و دستگاه‌ها همچنان ادامه خواهد داشت و باید شرایطی حاکم شود که کسی جرات حمایت از مجرم را نداشته باشد.

نماینده عالی دولت در سیستان و بلوچستان تاکید کرد: بحث مبارزه با فساد چه فساد مالی و اقتصادی و فساد امنیتی بسیار جدی است و باید به آن بپردازیم.

موهبتی در بخش دیگری از سخنانش به مدیران‌کل ستادی استانداری گفت: چابهار نقطه استراتژیک در جنگ اقتصادی است و با هیچ جای دیگر کشور قابل مقایسه نیست و باید موانع توسعه اقتصادی را از این منطقه برداریم و بدین منظور همه مدیران به صورت فوق‌العاده باید در چابهار حضور داشته باشند.

وی گفت: انبارهای طریق القدس در چابهار از سال‌های ۷۵ و ۷۶ در اثر طوفان گونو در چابهار خسارت دیدند و تا سال گذشته بلا استفاده بودند که با پیگیری های صورت گرفته در سال گذشته با اعتباری حدود ۱۵ تا ۲۰ میلیارد تومان تعمیر و به روزرسانی شدند که ظرفیت بسیار خوبی را برای چابهار ایجاد کرده‌اند .

وی خطاب به مدیران استانداری تاکید کرد : باید هرکس نقش و وظایف خود را به خوبی انجام دهد چرا که اگر در دفاتر این مدیران به خوبی کار شود در سراسر استان نیز کار خواهد شد.

استاندار ادامه داد: مدیران باید گفتمان‌شان را تقویت کنند و مطالب و برنامه هایشان را شفاف کنند و با زیر مجموعه ارتباط بگیرند .

موهبتی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: یکی از شهرستان‌هایی که در بحث پاکسازی معابر خوب عمل کرد شهرستان مهرستان و روستای کهن کهور این شهرستان است که در بازدید از این روستا زباله ای وجود نداشت و زباله در خارج از روستا جمع‌آوری می‌شد .

وی تصریح کرد: این موضوع در این روستا به گونه‌ای فرهنگ‌سازی شده که به روستاهای اطراف هم سرایت کرده است.

استاندار همچنین در این جلسه بر پیگیری اسناد مالکیت زمینهای کشاورزی، اسناد مجوز برداشت آب، سنددار کردن املاک مسکونی روستایی تاکید کرد.

همچنین در این جلسه ابراهیم طاهرخانی به عنوان مشاور استاندار در موضوعات اقتصادی معرفی شد.
تعداد بازدید : ۱۸۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید