سه شنبه / ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۶:۳۴
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۹۳۳۳
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری :

در سال جهش تولید آنچه بیشتر از همه اهمیت دارد هم افزایی و هم جهتی در پیشبرد امور است.

سرپرست هماهنگی امور اقتصادی استانداری گفت : در سال جهش تولید آنچه بیشتر از همه اهمیت دارد هم‌افزایی، هم جهتی، اجماع و اتکا به نظر در پیشبرد امور است.

(سه شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۹) ۱۶:۳۴
به گزارش روابط عمومی استانداری ماندانا زنگنه سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری در سمینار فرمانداران گفت: آنچه در سال جهش تولید بیشتر از هر چیزی اهمیت دارد هم افزایی و هم جهتی در پیشبرد امور است به خصوص در استان سیستان و بلوچستان که استانی پهناور است نقش فرمانداران به عنوان صف اول پیگیری امور در پیشبرد برنامه هایی که در سطح کشور و در استان در حوزه اقتصادی برنامه ریزی می شود بسیار حائز اهمیت است .
وی تاکید کرد: با توجه به نامگذاری سال و تأکیدات مقام معظم رهبری و ابلاغ به تمام اعضای نظام و دولت در ارتباط با مباحث اقتصادی، فرمانداران تمرکز بیشتری به موضوعات اقتصادی داشته باشند .
وی تصریح کرد: انتخاب سال ۹۹ به عنوان سال جهش تولید برای همه مدیران و مسئولین و خط مشی که باید در رویکرد ها و نحوه اقدامات داشته باشد اتمام حجت است.
وی تصریح کرد از سال ۹۸ به زعم نظر کارشناسان اقتصادی یکی از سخت ترین سال ها برای لحاظ اقتصادی در ۴۰ سال گذشته بوده و سال ۹۹ نیز قطعاً سال سخت تری هد بود چرا که در سال سوم دور جدید تحریم‌ها قرار داریم و رکود ناشی از بحث کرونا و آسیب‌های ناشی از آن را نیز وجود دارد که همچنان این موضوع ادامه دارد و فضای سخت تری را در حوزه اقتصادی ایجاد می‌کند .
زنگنه تاکید کرد: در چنین شرایط و فضای اقتصادی قطعاً نحوه مواجه تمام مسئولان ،گروه‌های مرجع و به ویژه مردم بسیار حائز اهمیت است و آنچه در شرایط جنگ اقتصادی فعلی اهمیت دارد رسیدن به اجماع و هماهنگی بیشتر در پیشبرد امور است.
تعداد بازدید : ۵۶۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید