جمعه / ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۲۱:۱۵
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۹۲۶۵
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

بازدید استاندار سیستان و بلوچستان از مرکز نگهداری معتادان متجاهر در زاهدان

استاندار سیستان و بلوچستان به همراه جمعی از مدیران کل دستگاه های اجرایی و متولیان مربوطه از مرکز آماده سازی شده برای قرنطینه معتادان متجاهر در راستای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا بازدید کرد.

(جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۲۱:۱۵
به گزارش روابط عمومی استانداری، احمدعلی موهبتی "استاندار" در حاشیه بازدید از این مرکز گفت: در آینده نزدیک برابر پروتکل های ابلاغی ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا و ستاد مبارزه با مواد مخدر، معتادان متجاهر از سطح شهر زاهدان و تمامی نقاط استان جمع آوری خواهند شد.

وی با بیان اینکه جمع آوری معتادین متجاهر از سطح خیابان ها به عنوان افرادی که هیچ گونه ضوابط بهداشتی را رعایت نمی‌کنند و عامل انتقال ویروس کرونا هستند در دستور کار قرار گرفته است، اظهار داشت: معتادان متجاهر پس از جمع‌آوری در این مکان، تحت پوشش خدمات غربالگری، مراقبت و درمان قرار می گیرند.

بنابراین گزارش، در جریان این بازدید توضیحات لازم توسط دستگاه های متولی ارائه شد و استاندار سیستان و بلوچستان نیز دستورات و راهکارهای لازم را صادر نمود.

نماینده عالی دولت در سیستان و بلوچستان پس از آن از تنها مرکز ماده ١٦ نگهداری زنان معتاد متجاهر استان در شهر زاهدان بازدید میدانی کرد و توضیحات لازم پیرامون نحوه فعالیت این مرکز توسط متولیان امر، ارائه گردید.

همچنین در ادامه این برنامه نیز استاندار سیستان و بلوچستان و همراهان از مراکز نگهداری تحت پوشش سازمان بهزیستی در شهر زاهدان بازدید کردند.

تعداد بازدید : ۱۸۹
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید