پنج شنبه / ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۰۸:۲۱
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۹۲۶۲
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

تاکیداستاندار بر ضرورت اجرای کمربندی زاهدان

استاندار در دیدار با وزیر راه و شهرسازی بر ضرورت اجرای کمربندی و کنارگذر زاهدان تاکید کرد.

(پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۰۸:۲۱
به گزارش روابط عمومی استانداری احمد علی موهبتی استاندار در دیدار با وزیر راه و شهرسازی موانع و مشکلات مربوط به این وزارتخانه در استان را مطرح و خواستار عملیاتی شدن طرح های مورد نظر شد.
موهبتی گفت: با توجه به اهمیت و ضرورت کمربندی زاهدان ضروری است که از همه ظرفیت‌های موجود برای احداث کمربندی و کنارگذر زاهدان بهره گرفته و پروژه در اسرع وقت اجرایی و عملیاتی گردد.
وی افزود: عملیات اجرای راه دسترسی بندر چابهار و اتصال آن به سه راهی جاده ایرانشهر و بندرعباس در چارچوب تفاهمنامه منعقد شده می بایست آغاز گردد.
استاندار اظهار داشت: احداث تیر پارک های مجهز به کلیه امکانات و مراکز ارائه خدمات مورد نیاز در استاندارد بین المللی در محورهای استان به ویژه میلک، میرجاوه و سه راهی کهیر، چابهار، سرباز ضروری است و بدین منظور سرمایه‌گذار شایسته انتخاب و مجوزهای لازم در اسرع وقت صادر شود.
وی گفت: پیگیری زیرساخت‌های توسعه منطقه ویژه اقتصادی رامشار و و نیز انتخاب مجری توانمند و با صلاحیت برای اجرای طرح‌های بازآفرینی شهری و جمع‌آوری کپر ها در استان ضرورت دارد.

موهبتی خواستار سفر وزیر راه و شهرسازی به استان سیستان و بلوچستان برای پیگیری و تسریع و بازدید از روند اجرا و پیشرفت پروژه‌های راه آهن چابهار- زاهدان ،فرودگاه بین المللی چابهار، شهرجدید تیس و سایر طرح‌های مرتبط با وزارتخانه شد .
همچنین در این نشست مقرر شد با هدف هماهنگی و رفع موانع و شتاب بخشی به اجرای طرح‌های حوزه وزارت راه و شهرسازی در استان نشست مشترک شورای معاونین وزارتخانه با حضور استاندار و مدیران استانی هر سه ماه یکبار برگزار گردد.

تعداد بازدید : ۲۰۰
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید