یکشنبه / ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۹:۰۳
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۹۲۴۸
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

طرح هوشمند سازی مدارس استان بررسی شد

(یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۹:۰۳
جلسه ی بررسی وضعیت پیشرفت طرح هوشمند سازی مدارس استان به ریاست معاون توسعه مدیریت منابع استانداری در محل سالن جلسات شرکت مخابرات منطقه و با حضور مدیر شرکت مخابرات، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات، مدیرکل آموزش و پرورش و سایر اعضا برگزار شد .

سیده ثریا سیدزاده در این جلسه به الزام قانونی اجرای طرح هوشمند سازی موضوع ماده 69 قانون برنامه ی پنج ساله ششم توسعه اشاره نمود و ایجاد زیرساخت مطمئن برای امکان ارتباط در روستاهای بالای 20 خانوار و همچنین بهره مندی از ظرفیت اجرای طرح uso  ( خدمات عمومی اجباری ارتباطات و فناوری اطلاعات ) در ارایه ی خدمت آموزش را مورد تاکید قرار داد .

وی بیان نمود از کل ابلاغی استان به تعداد 909 مدرسه تا کنون 8 درصد عملکرد گزارش شده است ، شناخت وضعیت موجود شبکه ارتباطی مدارس و بررسی و سنجش میزان عملکرد استان از برنامه ی تعریف شده و تعیین عوامل تاثیر گذار بر عدم تحقق و انحراف از معیار می تواند در شناسایی چالش ها و برنامه ریزی برای رفع آن توسط مجموعه ی آموزش و پرورش و مجموعه ی ارتباطات استان راهگشا باشد .

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ در این جلسه مقرر شد برای تسریع در اجرای طرح کمیته هایی تخصصی آمار و اطلاعات موجود را بررسی و اولویت ها را مجدد تعیین  نمایند.

همچنین بهینه سازی شبکه های کابل و نگهداری مناسب از زیر ساخت های ارتباطی موجود نیز از جمله مواردی بود که مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت .
 
تعداد بازدید : ۱۶۳
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید