چهارشنبه / ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۰۸:۲۳
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۹۲۳۷
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

دیدار استاندار سیستان و بلوچستان با وزیر راه و شهرسازی

استاندار سیستان و بلوچستان در دیدار با وزیر راه و شهرسازی در محل این وزارتخانه مسائل مربوط به استان در این حوزه را پیگیری کرد.

(چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۰۸:۲۳
به گزارش روابط عمومی استانداری، توسعه ترانزیت، راهسازی و توجه به زیرساخت ها، ساماندهی معضل حاشیه نشینی در شهر چابهار، احداث راه دسترسی به بندر شهید بهشتی و اتصال به جاده ایرانشهر، امضای تفاهمنامه منطقه آزاد و شرکت مجری طرح و تعیین نماینده ویژه وزیر در امور سیستان و بلوچستان از جمله مهمترین محورهای مورد بحث و پیگیری احمدعلی موهبتی "استاندار" در این دیدار بود.

استاندار طی این نشست؛ برگزاری جلسات بصورت هر سه ماه یک بار با حضور وزیر و مدیران استانی و سازمان ها و واحدهای مرکزی مرتبط با طرح های استانی وزارت راه و شهرسازی را خواستار شد.

موهبتی با اشاره به اهمیت فعالیت مرزهای رسمی در امر توسعه صادرات، گفت: افتتاح مرز رسمی ریمدان و فراهم ساختن زیرساختهای مربوطه ضرورت دارد.

وی در پایان خواستار سفر وزیر راه و شهرسازی به استان و بازدید از طرح ها و راه آهن پس از ماه مبارک رمضان شد و تسریع در اجرای پروژه های فرودگاه و راه آهن و همچنین احداث سه مورد تیر پارک با استاندارد بین المللی در استان را ضروری دانست.

تعداد بازدید : ۲۳۱
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید