چهارشنبه / ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ / ۰۹:۳۷
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۹۱۲۶
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده

تاکید استاندار بر افزایش سهمیه سفر حج برای استان سیستان و‌ بلوچستان

استاندار سیستان و بلوچستان در دیدار با معاون امور حج و زیارت سازمان حج ‌و زیارت کشور، افزایش سهمیه حج و زیارت خانه خدا را برای مردم استان مورد تاکید قرار داد.

(چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸) ۰۹:۳۷
به گزارش روابط عمومی استانداری احمدعلی موهبتی در این دیدار که در استانداری انجام شد؛ گفت: مدیریت حج و زیارت استان از نظر ساختار اداری و نیز نیروی انسانی دچار مشکل است و از مجموعه مدیریت حج و زیارت کشور انتظار داریم با توجه به ظرفیت خوب استان و هماهنگی و همدلی مردم هم نیازهای اداری این مجموعه را مرتفع کنند و هم اختیارات مجموعه حج و زیارت را برای اعطای خدمات و واگذاری مجوز فعالیت به شرکت‌های زیارتی افزایش دهند.

وی بر حفظ تعادل و چارچوب قومی و مذهبی در بحث امور مربوط به حج و زیارت تاکید کرد وافزود: سیستان و بلوچستان یکی از استان های مهم و خاص است به طور که سایر کشورها نیز مسائل مربوط به استان سیستان و بلوچستان را رصد می کنند.
استاندار افزود: حج و زیارت فرصتی بی بدیل و ابزاری مقدس در راستای کرامت بخشیدن و انسان سازی است و ارائه خدمات کلیدی باید در حد و شأن نظام جمهوری اسلامی باشد.

وی با اشاره به اینکه مردم همواره از کمبود سهمیه حج گلایه مند هستند ، خواستار افزایش سهمیه حج و زیارت کاروان های استان استان سیستان و بلوچستان شد.

اکبر رضایی معاون امور حج و زیارت کشور نیز در این دیدار برای رفع مشکلات مدیریت حج و زیارت استان قول مساعد داد و اظهار داشت: برای افزایش سهمیه حج و زیارت استان نیز پیگیری خواهد نمود.

گفتنی است؛ در این دیدار از خدمات رضا کیخا مدیر سابق حج و زیارت استان قدردانی و غلامپور به عنوان مدیر جدید حج و زیارت استان معرفی شد.
تعداد بازدید : ۲۶۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید