چهارشنبه / ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ / ۰۹:۳۵
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۹۱۲۵
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
استاندار:

اقدامات مرزبانان پرتلاش سیستان و بلوچستان قابل تقدیر است

استاندار سیستان و بلوچستان با حضور در ستاد فرماندهی مرزبانی استان، تلاش مجموعه مرزبانی در راستای حفظ و حراست از مرزهای مشترک استان با کشورهای افغانستان و پاکستان را قابل تقدیر دانست.

(چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸) ۰۹:۳۵
به گزارش روابط عمومی استانداری، احمدعلی موهبتی "استاندار" در این دیدار از همکاری خوب مرزبانی با دستگاههای متولی در بخش تقویت فعالیت ها و مبادلات اقتصادی و استفاده از ظرفیت مرز و همچنین همکاری مجموعه مرزبانی در بحث سیل شمال و جنوب و تامین امنیت در استان قدردانی کرد.

رئیس شورای تامین استان؛ سیستان و بلوچستان را خط مقدم مقابله با مواد مخدر و تامین امنیت کشور عنوان کرد و افزود: شهدای زیادی در این راه تقدیم کردیم و در راه حفظ و حراست از مرزهای جمهوری اسلامی ایران شبانه‌روزی تلاش خواهیم کرد.

استاندار سیستان و بلوچستان در پایان از پیگیری برای تاسیس سه شهرستان جدید دیگر در استان خبر داد و بر تلاش همه جانبه برای تامین معیشت و لزوم توجه به مشکلات مرزنشینان تاکید کرد.

سردار ملاشاهی، فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان نیز در این دیدار ضمن قدردانی از استاندار سیستان و بلوچستان از ارتقاء گردان‌های مرزی نگور و سیرکان به "هنگ مرزی" خبر داد.
تعداد بازدید : ۲۴۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید