چهارشنبه / ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ / ۰۹:۳۲
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۹۱۲۴
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده

تاکید استاندار سیستان و بلوچستان بر برخورد قاطعانه با شایعه پراکنان و تشویش کنندگان اذهان عمومی

استاندار سیستان و بلوچستان در دیدار با دادستان عمومی و انقلاب استان با اشاره به شیوع بیماری کرونا بر برخورد قاطعانه مراجع قضایی با کسانی که به دنبال شایعه پراکنی و تشویش اذهان عمومی هستند، تاکید کرد.

(چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸) ۰۹:۳۲
به گزارش روابط عمومی استانداری، احمد علی موهبتی "استاندار سیستان و بلوچستان" در دیدار با دادستان عمومی و انقلاب زاهدان از مجموعه زحمات و همراهی های دادستان زاهدان و دادستانی های سراسر استان با مدیران دستگاههای اجرایی و فرمانداری‌ها قدردانی کرد و افزود: مجموعه اقدامات دستگاه قضا و اعضای شورای تامین موجب ارتقاء شاخص های امنیت استان در سطح کشور شد.

احمدعلی موهبتی خاطرنشان کرد: با اتحاد و همدلی بین اعضای شورای تامین در استان، تصمیمات قاطعی در راستای حفظ امنیت استان اتخاذ شده است.

وی به بحران های پیش آمده در استان و کشور در سال ۹۸ اشاره و ابراز امیدواری کرد: سال ۹۹ سالی پر از رونق، پیشرفت و توسعه برای استان و جمهوری اسلامی ایران باشد.

دادستان عمومی و انقلاب زاهدان نیز در این دیدار ضمن قدردانی از تلاش ها و زحمات استاندار سیستان و بلوچستان گفت: اینکه مدیران و مسئولین استانی همدل و همراه برای توسعه استان تلاش می‌کنند، حاصل یک مدیریت خوب و موفق در استان است.

حجت الاسلام موحدی راد در پایان اعلام آمادگی کرد: کماکان در کنار مجموعه مسئولان استانی در راه حق طلبی و احقاق حقوق عامه و ارائه خدمات شایسته به مردم تلاش خواهیم کرد.
تعداد بازدید : ۲۳۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید