چهارشنبه / ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ / ۰۹:۲۵
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۹۱۲۲
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده

تقدیر استاندار از مجموعه نیروی انتظامی

استاندار در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان از خدمات مجموعه نیروی انتظامی در سال ۹۸ قدردانی کرد.

(چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸) ۰۹:۲۵
به گزارش روابط عمومی استانداری احمدعلی موهبتی در دیدار با سردار قنبری فرمانده نیروی انتظامی استان به رخدادهای سال ۹۸ از جمله سیلاب منطقه سیستان در ابتدای سال و سیل اخیر در مناطق جنوب استان و سایر موارد امنیتی استان اشاره کرد و از خدمات و حضور موثر نیروی انتظامی در این موارد قدردانی کرد .

موهبتی همچنین از زحمات مجموعه نیروی انتظامی و سایر نیروهای نظامی استان در تامین امنیت انتخابات و حفظ و صیانت از آرای مردم تشکر کرد و افزود: انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان سیستان و بلوچستان یکی از سالم ترین انتخابات ها بود و استان سیستان و بلوچستان از جمله استان‌هایی است که از بالاترین مشارکت مردم در امر انتخابات برخوردار بوده است .

استاندار همچنین استان سیستان و بلوچستان را خط مقدم مبارزه با مواد مخدر عنوان کرد که نیروی انتظامی در این راه نیز جانفشانی کرده و شهدای زیادی را در این راه تقدیم نموده است .

موهبتی همدلی و همراهی بین همه اعضای شورای تامین اعم از نیروی های نظامی و انتظامی و دستگاه‌های امنیتی و قضایی و همچنین همراهی مردم و معتمدین را بسیار خوب توصیف کرد و افزود: نتیجه این همدلی تامین امنیت پایدار است که در سطح استان شاهد این امنیت هستیم و مصداق این امر را در برهه افزایش قیمت بنزین می توان نام برد که هیچگونه بی نظمی اجتماعی و اغتشاش را در استان سیستان و بلوچستان شاهد بودیم و این مهم یکی از نقاط قوت و از ویژگی‌های برجسته استان است .

سردار قنبری فرمانده نیروی انتظامی نیز در این دیدار همدلی و وحدت رویه بین همه دستگاه‌ها و مجموعه‌های اعضای شورای تامین را حاصل مدیریت خوب استاندار دانست و افزود: بحران ها را با همدلی مردم و مدیریت استان به خوبی پشت سر می‌گذاریم .

سردار قنبری در بحث مقابله با بیماری کرونا گفت: با تمام توان برای ریشه‌کنی این ویروس آماده ایم .

وی افزود: برای ۱۳ هزار خانواده های پرسنل نیروی انتظامی بسته های بهداشتی و ضدعفونی توزیع شده است و همه نکات بهداشتی برای قطع زنجیره انتقال کرونا تاکید و به کار بسته شده است.
تعداد بازدید : ۲۵۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید