شنبه / ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ / ۰۷:۳۲
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۹۰۸۰
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده

سیستان و بلوچستان رتبه نخست اعتبارات استانی بودجه سال آینده را دارد

رییس دفترامور استانها و مناطق سازمان برنامه‌ و بودجه کشور گفت: سیستان و بلوچستان رتبه نخست اعتبارات استانی لایحه بودجه سال آینده را به خود اختصاص داده است.

(شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸) ۰۷:۳۲
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ علیرضا نعمتی در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه سیستان و بلوچستان اظهار داشت: اعتبارات استانی بودجه سال آینده ۴۰ درصد اعتبارات عمرانی را شامل می‌شود.

وی ادامه داد: اختصاص بیشترین اعتبارات سال آینده به توسعه زیرساخت سیستان و بلوچستان نشان از عزم‌ سازمان برنامه و بودجه و دولت برای زدودن چهره محرومیت این منطقه دارد.

رییس دفترامور استان‌ها و مناطق سازمان برنامه‌و بودجه کشور تصریح کرد: سیستان و بلوچستان از ظرفیت‌های فراوان و بی‌بدیل در بخش‌های مختلف تولیدی و اقتصادی برخوردار است که با اختصاص اعتبارات بیشتر به این خطه از ایران اسلامی می‌توان گام‌های مثبتی برای پیشرفت منطقه برداشت.

سیستان و بلوچستان با دو کشور افغانستان و پاکستان مرز خشکی و با آب‌های آزاد و دریای عمان مرزهای طولانی آبی دارد که این ظرفیت‌ها در کنار مردم فعال و نیروهای تحصیل کرده در این استان وجود دارند زمینه‌ای را بوجود آورده تا به یکی از کانون‌های مهم توسعه که هم در سرنوشت خود و هم در سرنوشت کشور تاثیرگذار باشد، تبدیل شود.
تعداد بازدید : ۱۹۷
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید