دوشنبه / ۵ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۱:۳۹
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۹۰۷۴
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده

تقدیر استاندار از حضور پرشور مردم در صحنه انتخابات

استاندار گفت : مردم سیستان و بلوچستان هر کجا که نیاز است در صحنه هستند که جا دارد از حضور آگاهانه و مشارکت پرشور مردم سیستان و بلوچستان در صحنه انتخابات قدردانی نمایم .

(دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸) ۱۱:۳۹
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ احمدعلی موهبتی استاندار در مراسم تودیع و معارفه فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه که پیش از ظهر امروز در حسینیه عاشقان ثارالله زاهدان برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان راه امنیت در استان اظهار داشت: امروز کشور ایران در جهان در اوج امنیت و عزت است که این عزت و اقتدار با نثار خون شهیدان به بار نشسته و امروز نتیجه خون این شهیدان را می‌بینیم.

وی گفت : نقش آفرینی مردم و حضور آنها در همه صحنه‌های مورد نیاز چه در صحنه های ایجاد انقلاب اسلامی و چه در دوران دفاع مقدس و چه در بقای نظام جمهوری اسلامی ایران و محوریت ولایت فقیه باعث شد که سربلندی و عزت برای مردم ایران را در کره خاکی به ارمغان آورد .

موهبتی با اشاره به فرمایش امیرالمومنین علی علیه السلام که از مردم به عنوان ستون های دین یاد می‌کند، مردم را ستون های این نظام عنوان کرد و وحدت و همدلی مردم را رمز پیروزی دانست که اگر وحدت و همدلی مردم و نقش‌آفرینی و حضور آنها در صحنه نباشد نظام آسیب میبیند.

وی تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران نیاز به حضور مردم در صحنه دارد که جا دارد از حضور آگاهانه و پرشور مردم فهیم سیستان و بلوچستان در انتخابات اخیر که مشارکت خوبی را رقم زدند و تشکر نمایم.

استاندار با گرامیداشت یاد سردار شهید سپهبد سلیمانی خاطر نشان کرد : مردم استان در همه صحنه‌ها از جمله راه پیمایی ۲۲ بهمن و گرامیداشت شهید سردار سلیمانی و هر جا که نیاز به حضور مردم در صحنه بوده است نقش آفرین بوده اند.

وی با اشاره به سوابق سردار مارانی فرمانده سابق نیروی زمینی سپاه قدس گفت: ایشان یکی از خدمتگزاران نظامند که آرامش و امنیت را در استان به نحو مطلوب برقرار کرده که البته این امر به یاری و همدلی مردم و همکاری سایر نهادهای حوزه امنیت که در این حوزه نقش آفرین بوده اند تحقق پیدا کرده است.

وی ادامه داد: از سردار مارانی که در عملیاتهای مختلف در دوران دفاع مقدس حضور داشته اند در همه سطوح حضوری موثر را ایفا کرده‌اند انتظاری غیر از این نداشته ایم و امید داریم در هرکجا که باشند همچنان برای امنیت کشور نقش آفرین باشند .

موهبتی گفت: برای سردار کرمی فرماندهی جدید نیز که در جای جای کشور ایران نقش‌آفرین بوده‌اند هم در حوزه امنیت و هم در حوزه دانش آکادمیک و پرورش نیروهای نظامی نیز آرزوی موفقیت داریم و امید داریم که این حضورشان بتواند راه همه شهیدان که عزت آفرینی برای همه ملت ایران است را محقق کند.

گفتنی است در این مراسم سردار محمد کرمی با حضور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ،استاندار سیستان و بلوچستان، فرماندهان نظامی و انتظامی، علما و سران طوایف به عنوان فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق معرفی و از خدمات سردار سرتیپ محمد مارانی فرمانده سابق این قرارگاه قدردانی گردید.
تعداد بازدید : ۱۵۱
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید