شنبه / ۳ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۸:۴۰
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۹۰۷۱
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده

اعلام نتایج نهایی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه زاهدان

اعلام نتایج نهایی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه زاهدان
(شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸) ۱۸:۴۰
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ علی زینی وند رییس ستاد انتخابات استان نتایج نهایی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه زاهدان را که ساعتی قبل به تایید شورای نگهبان رسید را به شرح ذیل اعلام کرد.

در حوزه انتخابیه زاهدان آقایان حسینعلی شهریاری با ۶۵ هزار و ۴۲ رای و آقای فداحسین مالکی با ۶۳ هزار و ۲۷۷ رای از تعداد ۱۷۵ هزار و ۶۲ رای ماخوذه حائز اکثریت آرا شدند و در این مرحله به مجلس شورای اسلامی راه پیدا کردند.

بنابر این گزارش نتایج انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ۵ حوزه انتخابیه دیگر به شرح ذیل می باشد:
در حوزه انتخابیه چابهار، کنارک، قصرقند، نیکشهر و بخش مرکزی نیکشهر آقای معین الدین سعیدی با ۹۰ هزار و ۸۶۳ رای از تعداد ۲۰۰ هزار و ۲۵۵ رأی مأخوذه حائز اکثریت آرا شد و در همین مرحله به مجلس شورای اسلامی راه پیدا خواهد کرد.

 در حوزه انتخابیه ایرانشهر، سرباز، فنوج و بخش‌های بنت، لاشار، آهوران و آشار آقای عبدالناصر درخشان با ۹۵ هزار و ۸۹۶ رای از تعداد ۲۲۸ هزار و ۹۷۶ رای ماخوذه حائز اکثریت آرا شد و در همین مرحله به مجلس شورای اسلامی راه پیدا خواهد کرد.

در حوزه انتخابیه سراوان، سیب و سوران و مهرستان آقای ملک فاضلی با ۴۳ هزار و ۵۳۰ رای از تعداد ۱۲۳ هزار و ۴۴۵ رای ماخوذه حائز اکثریت آرا شد و در همین مرحله به مجلس شورای اسلامی راه پیدا خواهد کرد.

در حوزه انتخابیه خاش، میرجاوه و بخش‌های نصرت‌آباد و کورین آقای اسماعیل حسین زهی با ۴۳ هزار و ۱۴۸ رای از تعداد ۸۷ هزار و ۸۸۲ رای ماخوذه حائز اکثریت آرا شد و در همین مرحله به مجلس شورای اسلامی راه پیدا خواهد کرد.

در حوزه انتخابیه زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامون آقای محمد سرگزی با ۷۶ هزار و ۶۸۴ رای و آقای حبیب الله دهمرده با ۶۴ هزار و۳۱۴ رای از مجموع ۱۶۶ هزار و ۴۶۲ رای ماخوذه حائز اکثریت آراء شدند و در همین مرحله به مجلس شورای اسلامی راه پیدا خواهند کرد.
تعداد بازدید : ۱,۰۹۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید