جمعه / ۲ اسفند ۱۳۹۸ / ۲۱:۵۲
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۹۰۶۳
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
استاندار:

مردم سیستان و بلوچستان در انتخابات جزو استان‌های پیشرو کشور خواهند بود

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: مردم این استان از نظر میزان مشارکت در انتخابات جزو استان‌های پیش رو کشور خواهند بود.

(جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸) ۲۱:۵۲
به گزارش روابط عمومی استانداری، احمد علی موهبتی "استاندار" در مصاحبه با خبرنگاران گفت: امیدواریم مردم استان با مشارکت و حضور حداکثری در پای صندوق‌های رای نمایندگانی را به مجلس بفرستند که در رشد شتاب و توسعه همه جانبه استان موثر باشند.

موهبتی با بیان اینکه مردم ایران مسئولین را بدون واسطه یا با واسطه خودشان انتخاب می‌کنند، افزود: انتخابات در واقع تعیین سرنوشت مردم به دست خودشان است و به فرموده امام راحل(ره) جمهوری اسلامی در واقع نقش آفرینی مردم در سرنوشت خودشان است.

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: حضور مردم در پای صندوق‌های رای می تواند جلوی هرگونه انحراف از آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی را بگیرد.

نماینده عالی دولت در سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: نمایندگان در مجلس شورای اسلامی دو وظیفه مهم "قانونگذاری و نظارت بر اجرای قانون" را بر عهده دارند و علاوه بر آن با اختیارات و ارتباطات گسترده ای که دارند، می‌توانند؛ هم در حل مشکلات حوزه انتخابی خود موثر باشند و هم سایر نمایندگان کشور را با خود همراه کنند و برای حل مشکلات و عقب‌ماندگی‌هایی که در شاخص‌های توسعه استان وجود دارد، گامهای مثبت و موثری بردارند.

وی افزود: انتخاب امروز مردم استان در واقع آینده این استان را رقم می زند و وجود نمایندگان این مردم در مجلسی که راس همه امور است؛ آینده استان را تضمین می کند لذا نماینده بایستی آینده نگر و مسلط بر امور باشد.

استاندار بیان داشت: علی رغم حضور بی نظیر مردم در همه صحنه ها؛ مدتها تبلیغات سویی از سوی دشمنان می شود که مردم ایران در امور کشور نقش ندارند و این در حالی است که از بدو انقلاب تا کنون که سایه ترور، جنگ و تحریم بر سر این کشور بود این حضور مردم در صحنه های مختلف، مایوس کننده همه بدخواهان نظام بوده است.

موهبتی ادامه داد: امروزه در کشورهای اسلامی نوع رفتار صاحبان زر و زور و تزویر بر فراهم آوردن بستر عدم حضور مردم در صحنه است لذا در این شرایط باید تلاش کنیم؛ آگاهی بخشی و دانایی بخشی جامعه را به حدی برسانیم که در فضای تبلیغاتی دشمنان مورد بازیچه تبلیغات قدرتهای استکباری واقع نشویم و حق خودمان را بگیریم.

احمد علی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان در پایان در خصوص حضور خود در پای صندوق رای تصریح کرد: من هم به مثابه همه مردم کشور حقی دارم که سرنوشت خودم را تعیین کنم و در این راستا نقش آفرین باشم؛ لذا برخود لازم دانستم که رای بدهم و اطمینان دارم؛ همه مردم استان نیز همچون گذشته در این صحنه حضور دارند و مقام اول مشارکت را در سطح کشور خواهند داشت.
تعداد بازدید : ۲۲۷
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید