یکشنبه / ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ / ۰۸:۲۸
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۹۰۲۵
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان و بلوچستان:

حضور مردم در انتخابات تضمین کننده امنیت پایدار کشور است

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: حضور پرشور و با شکوه مردم در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تضمین کننده امنیت پایدار کشور است.

(یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸) ۰۸:۲۸
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ احمدعلی موهبتی در شورای اداری سیستان و بلوچستان که با حضور معاون امور مجلس ریییس جمهوری برگزار شد اظهار داشت: مسوولان بستر حضور پر شور و با شکوه مردم در انتخابات در پیش رو را فراهم کنند.

وی ادامه داد: همه‌ی مردم و گروه‌ها و احزاب با وجود گلایه‌مندی‌هایی که دارند باید در انتخابات مجلس شورای اسلامی شرکت کنند.

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: نظام و کشور متعلق به همه ما است و باید برای سرنوشت کشور خودمان دغدغه‌مند باشیم.

وی با قدردانی از حضور باشکوه مردم سیستان و بلوچستان در راهپیمایی ۲۲ بهمن افزود: حضور مردم در صحنه‌های انقلاب اسلامی از جمله راهپیمایی و انتخابات امنیت پایدار را به دنبال دارد.

موهبتی تاکید کرد: مردم شیعه و سنی سیستان و بلوچستان همانگونه که در انتخابات گذشته حضوری باشکوه داشتند در این انتخابات نیز حماسه‌ای دیگر خلق خواهند کرد.

وی با اشاره به سیلاب اخیر در جنوب سیستان وبلوچستان گفت: متاسفانه سیلاب اخیر خسارت‌های بسیار زیادی به زیرساخت‌ها، کشاورزی و منازل مسکونی مردم وارد کرد.

استاندار سیستان و بلوچستان اظهار داشت: تنها در رودخانه زرآباد شهرستان کنارک ۱۲ هزار متر مکعب آورد سیلاب اخیر بود.

وی بیان کرد: دولت و رهبری معظم انقلاب اسلامی با ۲ کلید واژه «گنج پنهان» و «تنگه احد» توجهات ویژه‌ای به سیستان و بلوچستان دارند.

موهبتی تصریح کرد: بندر شهید بهشتی در دولت تدبیر و امید شتاب گرفت و با موافقت رهبر معظم انقلاب ۳۰۰ میلیون یورو برای تکمیل راه آهن چابهار - زاهدان اختصاص یافت.

وی اظهار داشت: همچنین یک میلیارد دلار از محل فاینانس روسیه قرار است به راه آهن زاهدان- بیرجند اختصاص یابد که این امر توسعه سیستان و بلوچستان را شتاب می بخشد.

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: نظام در بندر چابهار تا کنون یک میلیارد دلار هزینه کرده است و این روند همچنان ادامه دارد.

وی بیان کرد: برجام نقش بسیار زیادی در تامین تجهیزات بندر چابهار داشت و حوادث سال ۹۶ باعث شد تا ترامپ از برجام خارج شود.
تعداد بازدید : ۱۵۶
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید