سه شنبه / ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ / ۰۷:۰۶
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۹۰۱۲
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
جهانگیری:

سیستان و بلوچستان تاثیرات تعیین کننده‌ای در مسائل کشور دارد

معاون اول رییس جمهوری گفت: سیستان و بلوچستان تاثیرات تعیین کننده‌ای در مسائل مختلف کشور دارد به گونه‌ای که ظرفیت‌های بسیار زیادی برای توسعه در این استان وجود دارد.

(سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸) ۰۷:۰۶
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ اسحاق جهانگیری در بدو ورود به فرودگاه بین‌المللی زاهدان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سیستان و بلوچستان یک استان راهبردی و بسیار مهم در کشور است.

وی بیان کرد: سیستان و بلوچستان با دو کشور افغانستان و پاکستان ارتباط مرزی خشکی و مرزی طولانی آبی با آب‌های آزاد و دریای عمان دارد که این ظرفیت‌ها در کنار مردم فعال و تحصیل کرده و فرهیخته‌ای که در این استان وجود دارد زمینه‌ای را بوجود آورده تا تبدیل به یکی از کانون‌های مهم توسعه کشور که هم در سرنوشت استان و هم در سرنوست کشور تاثیرگذار باشد تبدیل شود.

معاون اول رییس جمهوری با اشاره به سیلاب اخیر در سیستان و بلوچستان گفت: سیل متاسفانه خسارت‌هایی را به مردم و زیرساخت‌های این استان وارد کرده است و مسوولان مختلف در همان لحظات نخست این سیلاب در جمع مردم سیلزده حضور یافتند.

وی ادامه داد: مسوولان و نهادهای مختلف با حضور در مناطق سیلزده جنوب سیستان و بلوچستان اقدامات و فعالیت‌هایی را انجام دادند.

جهانگیری اظهار داشت: امیداوریم در این سفر بتوانیم با مردم صحبت و هم با مسوولان گفت‌وگویی در زمینه مسائل و موانع توسعه‌ای انجام دهیم و به تصمیمات خوبی برسیم.

وی بیان کرد: توفیقی بود که در جشن پیروزی انقلاب در بین مردم زاهدان باشم و در این جشن باشکوه شرکت کنم.

معاون اول رییس جمهوری شامگاه دوشنبه به منظور شرکت در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن وارد فرودگاه بین المللی زاهدان شد.

اسحاق جهانگیری در بدو ورود به فروگاه بین المللی زاهدان مورد استقبال استاندار سیستان و بلوچستان، معاونان استاندار، فرماندار و شماری از مسوولان این استان قرار گرفت.

وی فردا سه شنبه همراه با مردم مومن، انقلابی و ولایت مدار زاهدان در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن شرکت و در جمع مردم این شهر سخنرانی می‌کند.
تعداد بازدید : ۲۱۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید