دوشنبه / ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ / ۰۹:۰۳
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۹۰۱۰
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده

بازدید از حوزه نظارت گمرکات استان سیستان و بلوچستان

استاندار سیستان و بلوچستان در جریان بازدید از حوزه نظارت گمرکات استان و انبارهای گمرک زاهدان، تسریع و تسهیل در ترخیص کالا در این کمرک را خوب ارزیابی کرد

(دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸) ۰۹:۰۳
به گزارش روابط‌عمومی استانداری؛ احمدعلی موهبتی “استاندار” در جریان بازدید از حوزه نظارت گمرکات، کسب مقام برتر گمرکات استان در جشنواره شهید رجایی را مبین اقدامات خوب و بی نظیر گمرک در تسهیل امور بالاخص الکترونیکی نمودن فرآیندها دانست.

وی گفت: زیباتر از اصلاح فرآیندها در گمرک، شفافیت در رویه های گمرکی است که گمرک به خوبی آنرا انجام داده و پیشنهاد کردند به جهت ارتقاء سلامت اداری تدابیر و اصلاحات لازم در سامانه جامع امور گمرکی انجام شود تا کارشناسان مجازی از گمرکات وارد کننده کالا اطلاع نداشته باشند.

استاندار بر تسهیل و تسریع در ترخیص کالاهای اساسی و همراهی همه دستگاه‌ها خصوصا تسریع در مجوز ترخیص کالا از سوی دستگاه های صادر کننده تاکید کرد.

در این بازدید رضا راستی ناظر گمرکات استان و مدیرکل گمرک زاهدان ضمن تشریح اقدامات انجام شده در گمرکات استان و سامانه جامع امور گمرکی از راه اندازی کیف پول الکترونیکی و سامانه پیام رسان و مزیت های آن در روز های اخیر خبر داد .

وی گفت: کیف پول الکترونیکی ضمن رفع کنترل های پیچیده و متعدد حسابداری، سرعت کار را نیز افزایش می‌دهد.
تعداد بازدید : ۱۹۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید