چهارشنبه / ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ / ۲۱:۰۶
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۹۰۰۳
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده

معاون توسعه مدیریت و امور حقوقی و مجلس سازمان استاندارد ایران با استاندار سیستان و بلوچستان دیدار کرد

صبح امروز “چهارشنبه” اشتری معاون توسعه مدیریت و امور حقوقی و مجلس سازمان استاندارد ایران با موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان در محل دفتر وی دیدار و پیرامون موضوعات مربوط به نوع فعالیت ها و انتظارات اداره‌کل استاندارد در استان گفتگو کرد .

(چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸) ۲۱:۰۶
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ احمدعلی موهبتی “استاندار” در این دیدار با بیان اینکه اداره‌کل استاندارد بر اساس ماهیت کاری خود از دیگر سازمان‌ها متفاوت است؛ افزود: اگر سازمان استاندارد وظایف خود را به خوبی انجام دهد، در بخش تولید و سلامت جامعه خدشه‌ای وارد نمی‌شود.

وی ادامه داد: سیستان و بلوچستان از نظر موقعیت جغرافیایی و قرارگیری در مسیر ترانزیتی و اتصال به آبهای آزاد، از سایر استان‌های کشور موقعیت ممتازتری برخوردار است و با توجه به حجم وسیع واردات و صادرات کالا از بازارچه‌ها و منطقه آزاد تجاری چابهار، نقش نظارت و کنترلی سازمان استاندارد بیانگر وظیفه سنگین این سازمان دارد.

استاندار خطاب به مدیرکل جدید اداره‌کل استاندارد استان، تصریح کرد: انتظار داریم وضعیت کیفی و کمی آزمایشگاه‌ها و امکانات این سازمان ارتقاء یابد و با ایجاد فضای همدلی و همکاری، کیفیت ارایه خدمات این اداره‌کل نسبت به گذشته بهبود یابد.

معاون توسعه مدیریت و امور حقوقی و مجلس سازمان استاندارد ایران هم در این دیدار گفت: استان سیستان و بلوچستان در حوزه استاندارد کمبودها و مشکلات قابل توجهی دارد که از جمله آن به کمبود در بخش آزمایشگاه های تخصصی و نیروی انسانی می توان اشاره کرد.

اشتری با اشاره به ظرفیت ها و مراودات و فعالیت‌های تجاری در بندر چابهار گفت: اتفاقات خوبی در استان در حوزه بندر رقم خورده که هر چه این مراودات گسترش یابد نقش و کارکرد استاندارد بیشتر ملموس و مورد نیاز است.

وی گفت : سازمان استاندارد همواره رو به توسعه بوده و ساختاری نظارتی دارد و به دنبال این است که آزمایشگاه‌های مرجع به صورت تخصصی و حرفه‌ای در سطح کشور ایجاد کند.

گفتنی است؛ به پیشنهاد استاندار سیستان و بلوچستان و با حکمی از سوی خانم پیروز بخت، مجید محبی به عنوان مدیرکل جدید استاندارد استان منصوب شد و طی مراسمی جداگانه از خدمات اسماعیل عاقلی مدیرکل سابق استاندارد استان تقدیر محبی به عنوان مدیرکل جدید این اداره کل معرفی گردید.
تعداد بازدید : ۱۸۹
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید