چهارشنبه / ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۶:۳۵
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۹۰۰۲
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان و بلوچستان:

اقدامات ارزشمندی در حوزه مسکن سیستان و بلوچستان در حال انجام است

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: اقدامات ارزشمندی در حوزه مسکن این استان در بخش‌های مختلف همچون حاشیه نشینی، مسکن محرومین، بافت فرسوده و مسکن سیلزدگان در حال انجام است.

(چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸) ۱۶:۳۵
احمدعلی موهبتی روز چهارشنبه در مراسم آغاز طرح اقدام ملی مسکن در سیستان و بلوچستان که با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در زاهدان برگزار شد اظهار داشت: بیش‌از ۵۳ هزار واحد مسکن در بخش‌های مختلف در دستور ساخت است که این امر باعث تحولی بزرگ در حوزه مسکن این استان خواهد شد.

وی در حوزه طرح اقدام ملی مسکن گفت: همچنین ۲۰ هزار و ۵۰۰ واحد سهم سیستان و بلوچستان از این طرح است که هفت هزار و ۵۰۰واحد آن در حوزه جنوب و بقیه در حوزه شمال این استان است.

استاندار سیستان و بلوچستان بیان کرد: ساخت مسکن در این استان فرصتی است که باید موجب فعالیت حوزه صنعت و تولید در این منطقه و رشد سرمایه‌گذاری شود.

وی ادامه داد: عمر ساختمان‌ها در کشور بویژه سیستان و بلوچستان پایین است لذا باید دقت لازم در ساخت واحدهای مسکونی انجام شود.

موهبتی با بیان اینکه باید فرهنگ کار و تلاش را در همه جا گسترش داد افزود: بستر کار در سیستان و بلوچستان مهیاست به شرط اینکه فرد تلاشگر و کار کننده‌ای در این استان وجود داشته باشد.
تعداد بازدید : ۱۷۰
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید