چهارشنبه / ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۶:۳۱
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۹۹۹
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده

بازدید استاندار سیستان و بلوچستان از پروژه های دانشگاه سراوان

استاندار سیستان و بلوچستان از پروژه های آموزشی ،اداری و رفاهی مجتمع آموزش عالی سراوان بازدید نمود.

(چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸) ۱۶:۳۱

به گزارش روابط عمومی استانداری احمدعلی موهبتی به همراه رئیس مجتمع آموزش عالی سراوان و جمعی از مسئولان استانی و این مجتمع از روند پیشرفت اجرائی پروژه‌های این مرکز دانشگاهی بازدید بعمل آورد.

استاندارسیستان و بلوچستان از ساختمان کلاس‌های آموزشی ، محوطه سازی، دبیرستان های دخترانه و پسرانه دانشگاه و مرکز بهداشتی درمانی، ساختمان اداری آموزشی و دیگر ساختمان های در حال احداث بازدید و عملیات ساخت و بهسازی این پروژه ها را از نزدیک ارزیابی کرد.

رئیس مجتمع آموزش عالی سراوان در این بازدید گفت: با عنایت به لزوم بهره برداری از سایت مجتمع آموزش عالی سراوان نیاز به تکمیل ساختمان های نیمه تمام می باشد و ساختمان آموزشی تاکنون 60 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و تا اوایل سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

ریگی افزود: اعتبار در نظر گرفته شده برای این ساختمان آموزشی 11 میلیارد ریال می باشد که با کمک بنیاد علمی فرهنگی قلمچی در دست احداث است و برای سال تحصیلی آتی مورد بهره برداری قرار می گیرد و همچنین ادامه پروژه ساختمان اداری آموزشی طی قراردادی بالغ بر 63 میلیارد ریال به پیمانکار واگذار شده است.

وی گفت: عملیات ساخت سه پروژه خیری ساختمان های دبیرستان دخترانه و پسرانه و مرکز بهداشتی و مشاوره مجتمع با حمایت های خیری نیک اندیش بصورت مشارکتی در حال انجام می باشد که 30 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و تاکنون 8 میلیارد ریال هزینه شده است.

وی در ادامه گفت: در حال حاضر دو پروژه محوطه سازی و تاسیسات آب و برق با هزینه ای بالغ بر 73 میلیارد ریال در مجتمع آموزش عالی سراوان در حال انجام می باشند.

ریگی با اشاره به اتمام پروژهای عمرانی خوابگاههای خواهران و برادران، سلف سرویس و ساختمان چند منظوره کتابخانه و مرکز کامپیوتر ابراز امیداوری کرد در صورت تخصیص بموقع و مناسب اعتبارات استانی و ملی در آینده نزدیک این پردیس دانشگاهی افتتاح و به بهره برداری برسد.

رئیس مجتمع آموزش عالی سراوان در پایان گفت: عملیات حصار کشی این مرکز دانشگاهی تا پایان سال به اتمام می رسد.

استاندار سیستان و بلوچستان سرمایه گذاری در بخش آموزش را یکی از اولویت های مدیریت شهرستان عنوان نمود و ارتقای شاخص آموزشی و دانشگاهی را لازمه پیشرفت این شهرستان دانست.

تعداد بازدید : ۱۶۷
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید