چهارشنبه / ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۶:۲۷
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۹۹۶
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
استاندار:

خانواده های معظم شهدا؛ ولی نعمت ما هستند

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: خانواده‌های معظم شهدا با ایثار، صبوری و گذشت و با اهداء مهم‌ترین سرمایه های زندگی شان، ولی نعمت ما هستند و امروز آسایش و آرامش کشور مرهون این دلاوریهاست که حتی کلمات نیز از بیان این همه ایثار و گذشت قاصر است.

(چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸) ۱۶:۲۷
به گزارش روابط عمومی استانداری، احمد علی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان در دیدار با تعدادی از خانواده های معظم شهدای مبارزه با مواد مخدر شهرستان سراوان گفت: اگر این نوع تفکر بر مبنای ایثار و گذشت که در واقع نوعی معامله با خداوند است، وجود نداشت، امروز کشور دست کسانی از جمله صدامیان و داعشیان بود که در واقع بویی از انسانیت نبرده اند لذا لازم است؛ این همه گذشت و ایثار را ارج بنهیم.

موهبتی افزود: وظیفه مردم و مسئولین در برابر خانواده های معظم شهدا این است که با حفظ جایگاه و ارزش این خانواده‌ها بستری برای کرامت و حرمت این عزیزان فراهم کنند چرا که شهیدان زنده و بر اعمال ما ناظر هستند.

استاندار گفت: خانواده های معظم شهدا نیز تلاش می‌کنند با صبوری و گذشت و تمرین شنیدن زخم زبانها؛ بر این شان و جایگاه و این معامله ای که شهدا با خدا انجام دادند، خدشه ای آن وارد نشود.

وی بیان داشت: نوع رفتار خانواده شهدا بر صیانت از خون شهیدان و عزتمندی که شهیدان والامقام برای کشور به ارمغان آوردند، استوار است.

استاندار سیستان و بلوچستان در ادامه به ایام پیروزی انقلاب اسلامی و دهه مبارکه فجر اشاره کرد و گفت: این ایام یادآور آرمان‌های شهدا و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و هیچ کس نباید این آرمانها را کوچک کند.

موهبتی در پایان خاطرنشان کرد: همه باید تلاش کنیم؛ با خدمت بی منت در راستای عزتمندی و پیشرفت کشور حرکت کنیم چرا که با این نوع دیدگاه؛ قدردان شانیت و عظمت کار شهدا بوده ایم.

گفتنی است؛ در این دیدار صمیمانه تعدادی از خانواده‌های معظم شهدا نیز به بیان مسائل و مشکلات مربوطه پرداختند و استاندار سیستان و بلوچستان دستورات لازم را در جهت رفع این مشکلات و مسائل صادر کرد.
تعداد بازدید : ۱۵۱
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید