دوشنبه / ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ / ۰۸:۳۶
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۹۸۱
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری :

ایجاد ایستگاه های ثابت توزیع گاز راهکاری برای حل مشکل خدمات رسانی در حوزه توزیع گاز مایع

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری ایجاد ایستگاه های ثابت توزیع گاز را راه حلی برای معضل توزیع گاز در میان مدت عنوان کرد.

(دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۸) ۰۸:۳۶
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ ماندانا زنگنه سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری در جلسه ستاد تنظیم بازار، ایجاد ایستگاه‌های ثابت توزیع گاز را از سال آینده راه حلی میان مدت برای جلوگیری از ایجاد وضعیت نابسامان توزیع گازمایع عنوان کرد و اظهار داشت: برای جلوگیری از رخداد وضعیت مشابه در سال آینده، ایستگاه‌های ثابت در چند نقطه از شهر ایجاد شود.

زنگنه گفت: پس از بررسی کارشناسی و ظرفیت سنجی تعداد ایستگاه‌ها و طی مراحل قانونی، عاملیت به واجدین شرایط واگذار خواهد شد.

سرپرست معاونت هماهنگی اموراقتصادی استانداری تاکید کرد: توزیع اشتراکی درب منزل باید در اولویت کار شرکت‌های موزع باشد و شرکت موظف است ظرف ۷۲ ساعت پاسخگوی نیاز مشترکین باشد، در غیر اینصورت مشترکین می توانند از شرکت موزع شکایت کنند و این شکایت ها منجر به پرداخت جریمه نقدی برای شرکت‌ها خواهد شد.

وی تاکید کرد:اگر شرکت‌های موزع نتواند جوابگوی نیاز مردم باشند برخوردهای قاطع از جمله لغو امتیاز این شرکت‌ها در دستور کار قرار دارد.

زنگنه نظارت بر کار موزعین را از سوی شرکت‌ها و استفاده از نیروهای صلاحیتدار را خواستار شد و افزود: در چرخه توزیع، حذف نیروهایی که صلاحیت ندارند الزامی است چرا که بخشی از سیلندر های گاز مایع توسط خود پرسنل توزیع قاچاق می‌شود که این موضوع نیز پیگیری خواهد شد.

زنگنه همچنین با بیان اینکه پیگیری پرداخت تسهیلات برای تقویت ناوگان شرکت‌های موزع در دستور کار قرار دارد افزود: تسهیلاتی برای بخش حمل و نقل شرکت ها در ابتدای سال آینده اختصاص خواهد یافت تا با تقویت ناوگان حمل مشکلات شرکت‌ها در بحث حمل این فرآورده مرتفع گردد.
تعداد بازدید : ۱۱۰
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید