دوشنبه / ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ / ۰۸:۲۳
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۹۷۶
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
وزیر دفاع:

دولت خدمات رسانی به سیلزدگان سیستان وبلوچستان را بخوبی انجام داد

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: دولت با حضور به موقع خدمات رسانی به سیل زدگان جنوب سیستان و بلوچستان را به خوبی انجام داد و سبب شد تا رضایتمندی مردم محروم و آسیب دیده جلب شود.

(دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۸) ۰۸:۲۳
امیر سرتیپ امیر حاتمی در جمع مردم سیلزده دشتیاری چابهار اظهار داشت: در سال‌های اخیر فشارهای زیادی توسط دشمنان بویژه آمریکایی‌ها علیه ملت ایران تحمیل شده اما این را بدانند که اقدامات آنان شکست خورده و دیگر کارایی ندارد و ملت ایران همیشه پشت نظام اسلامی هستند.

وی گفت: ملت ایران اسلامی با حضور میلیونی در تشیع سپهبد شهید سلیمانی همبستگی و پشتیبانی از نظام اسلامی را نشان دادند و در همه‌ی صحنه‌ها نیز این‌گونه خواهند بود.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح همچنین با حضور در جمع دانش‌آموزان مقطع متوسطه دخترانه الزهراء(س) با تبریک فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر؛ پیروزی انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام خمینی(ره) را معجزه قرن دانست و افزود: امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که مرهون خون پاک هزاران شهید سرافراز ایران اسلامی است دارای عزت، سربلندی و استقلال واقعی در سطح منطقه و جهان هستیم.

وی گفت: همبستگی، اتحاد و یکپارچگی ملت بزرگ ایران اسلامی تحت رهبری‌های رهبر معظم انقلاب موجب شکست اردوگاه استکبار جهانی شده است.

امیر سرتیپ حاتمی ادامه داد: به دشمنان ایران اسلامی یادآور می‌شویم که اگر کسی به حریم امنیت این ملت و آرمان‌های والایش تعدی کند با پاسخ دندان شکن فرزندان غیور ملت در نیروهای مسلح روبرو خواهد شد.

زنگ گلبانگ انقلاب اسلامی با حضور امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ، معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان، ائمه جمعه تشیع و تسنن، فرمانده‌هان نظامی و انتظامی، مسوولان ادارات ، فرهنگیان و دانش آموزان در دبیرستان دخترانه شهرنگور دشتیاری چابهار نواخته شد.
تعداد بازدید : ۸۹
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید