شنبه / ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۳:۰۲
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۹۶۴
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
استاندار:

بهره برداری بیش از هزار پروژه در ایام الله دهه مبارک فجر

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در دهه فجر امسال بیش از ۱۰۰۰ پروژه با اعتبار بالغ بر ۱۵۰۰ میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد و همچنین ۱۷۸ پروژه با اعتباری بالغ بر هزار و ۹۰۰میلیارد تومان کلنگ زنی خواهد شد.

(شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۸) ۱۳:۰۲
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ احمدعلی موهبتی استاندار اظهار داشت: دردهه مبارک فجر سال جاری ۱۰۰۲ پروژه با اعتباری بالغ بر هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان افتتاح و همچنین ۱۷۷ پروژه با اعتباری بالغ بر هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان کلنگ زنی خواهد شد.

موهبتی گفت: بیشترین اعتبار هزینه شده مربوط به حوزه انرژی استان با تعداد ۱۲۹ پروژه و اعتباری بالغ بر ۶۴۱ میلیارد و ۵۷۳ میلیون تومان
می باشد.

وی همچنین گفت: بیشترین تعداد پروژه ها مربوط به شهرستان زاهدان با ۹۹ پروژه و اعتباری بالغ بر ۲۸۴ میلیارد و ۵۷۹ میلیون تومان می باشد و بیشترین اعتبار هزینه شده نیز مربوط به شهرستان سراوان با تعداد ۸۶ پروژه و اعتباری بالغ بر ۳۱۳ میلیارد و ۵۶۴ میلیون تومان می باشد.

نماینده عالی دولت همچنین گفت: تعداد پروژه های آماده افتتاح بخش خصوصی نیز ۱۳۶ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۸۴ میلیارد و ۳۶۴ میلیون تومان می باشد.

وی مهمترین پروژه های قابل افتتاح در دهه مبارک فجر امسال را بهره برداری از کلینیک بیمارستان امام علی علیه السلام چابهار،باند دوم بزرگراه زابل - زاهدان قطعه ۶ به طول ۱۰ کیلومتر ، احداث راه اصلی زابل - زهک به طول ۴ کیلومتر، خط ۱۳۲ کیلوولت سراوان -دهک -سیرکان، نیروگاه ۲۵ مگاواتی سراوان، پست ۶۳ کیلوولت پرواز زاهدان، خط انتقال و مخزن ایستگاه پمپاژ هامون شهر و سازه کنترلی مخازن چاه نیمه شماره ۱ و ۳ عنوان کرد.
تعداد بازدید : ۹۷
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید