سه شنبه / ۱ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۲:۱۳
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۹۳۱
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
استاندار:

برای تربیت و پرورش معلمانی کارآمد و توانمند، توسعه دانشگاه فرهنگیان، نیاز ضروری و مهم حال حاضر دستگاه تعلیم و تربیت استان است

احمدعلی موهبتی در جلسه شورای آموزش و پرورش مناطق سیلزده در چابهار گفت : برای تربیت و پرورش معلمانی کارآمد و توانمند، توسعه دانشگاه فرهنگیان ، نیاز ضروری و مهم حال حاضر دستگاه تعلیم و تربیت استان است

(سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸) ۱۲:۱۳
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ جمعیت دانش آموزی سیستان و بلوچستان برابر جمعیت دانش آموزی چندین استان کشور می باشد و این درحالی است که از لحاظ نیروی انسانی با کمبود شدید مواجع است .

وی افزود: برای تربیت و پرورش معلمانی کارآمد و توانمند، توسعه دانشگاه فرهنگیان ، نیاز ضروری و مهم حال حاضر دستگاه تعلیم و تربیت استان است.

موهبتی گفت: ظرفیت های خوب و چشمگیر موسسات خیریه و حضور ارزشمند خیرین نیک اندیش کمک شایانی به کاهش مشکلات بخصوص در بحث فضای آموزشی کرده است.

استاندار خاطرنشان کرد : سیستان و بلوچستان نیازمند تخصیص بودجه ۱۰۰ درصدی است و اگر این امر محقق شود تا حدودی عقب ماندگی تاریخی و دیرینه ای که در حوزه‌های مختلف وجود دارد برطرف خواهد شد.

موهبتی تصریح کرد : سیستان و بلوچستان با بحران سیل اخیر شرایط سخت تری پیدا کرده و مردمان صبور و رنجدیده آن با این مشکلات درگیر هستند و رفع این معضلات مشمول زمان خواهد بود.

وی از حضور مسئولان کشوری در ایام اخیر و تلاش‌های صورت گرفته تقدیر و تشکر کرد .
تعداد بازدید : ۱۶۳
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید