چهارشنبه / ۱۱ دی ۱۳۹۸ / ۰۷:۲۲
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۸۴۲
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده

پیگیری طرح‌ها و پروژه‌های زیرساختی سیستان و بلوچستان از رییس دفتر رییس جمهور

در دیدار استاندار سیستان و بلوچستان با دکتر واعظی رییس دفتر رییس جمهور، طرح ها و پروژه های زیرساختی و برنامه های توسعه ای استان از جمله راه آهن، طرح های ساماندهی حاشیه نشینی در شهرهای زابل، زاهدان و چابهار؛ راه ها، طرح های آب رسانی و انتقال آب، طرح های توسعه حمل و نقل و ترانزیت، مسایل بندرچابهار و منطقه آزاد مورد گفتگو و تبادل نظر قرار گرفت.

(چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۸) ۰۷:۲۲
به گزارش روابط عمومی استانداری احمدعلی‌موهبتی با ارایه گزارش از روند اجرا و پیشرفت طرح های توسعه اقتصادی و زیرساختی استان، ضمن قدردانی از توجه شایسته دولت و مسوولان به استان، خواستار مساعدت رییس دفتر رییس جمهور در جهت تسریع در ابلاغ مصوبات مربوط به مناطق آزاد سیستان و چابهار، راه اندازی پایانه های مرزی ریمدان چابهار، پیشین راسک و فیروزآباد و کوهک سراوان؛ و نیز ابلاغ مصوبه دولت در خصوص خرید1500 دستگاه کامیون برای توسعه حمل و نقل در استان های شرقی شد.

وی همچنین با اشاره به پیشرفت مناسب طرح های ساماندهی حاشیه نشینی، خواستار مساعدت دکتر واعظی در تخصیص اعتبارات طرح های مزبور شد.

موهبتی همچنین با اشاره به طرح های بزرگ انتقال آب دریا به استان های شرقی، و بزرگراه چابهار - زاهدان- مشهد، اثرات آن ها در توسعه محور شرق، خواستار مساعدت وکمک به اجرای این طرح ها از محل منابع صندوق توسعه ملی شد.

دکتر واعظی نیز با اشاره به نگاه مثبت و توجه ویژه دولت به استان سیستان و بلوچستان در جهت کاهش فاصله برخورداری ها با میانگین کشوری و جبران عقب ماندگیها، گفت: توسعه استان از اولویت های دولت است.

واعظی با بیان اهمیت برنامه های در دست اقدام گفت: پیگیری و مساعدت لازم را در راستای اجرای پروژه ها و پیشبرد برنامه های توسعه استان خواهد کرد.
تعداد بازدید : ۲۶۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید