سه شنبه / ۱۰ دی ۱۳۹۸ / ۰۷:۴۶
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۸۳۹
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
معاون استاندار:

معرفی سیستان و بلوچستان به زبان هنر بسیار موثرتر از شیوه‌های دیگر است

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: معرفی این استان پهناور با ظرفیت‌ها و توانمندی‌های گسترده به زبان هنر بویژه عکس و فیلم بسیار ضروری و موثرتر از شیوه‌های دیگر است.

(سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۸) ۰۷:۴۶
علی‌ زینی‌وند در حاشیه مراسم افتتاح شصت و چهارمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان آسوریک در زاهدان در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: این جشنواره را کاملا حمایت کردیم زیرا برگزاری اینگونه جشنواره‌ها به دلیل انتقال مسائل و معرفی استان به زبان هنر عکس و فیلم بسیار ضروری و موثرتر از سایر شیوه‌های تبلیغی است.

وی گفت: سیستان و بلوچستان به دلیل نوع تصویرسازی منفی در گذشته به شدت نیازمند چنین رویدادهای فرهنگی و هنری است و امیدواریم در جریان این رویدادها هم افرادی که به این استان سفر می‌کنند و هم محصولاتی که از این جشنواره‌ها به کل کشور فرستاده می‌شود بتوانند ظرفیت‌های پنهان استان را به کل کشور و حتی جهان معرفی کنند.

گفتنی است: شصت و چهارمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان آسوریک از امروز تا ۱۲ دی ماه جاری در زاهدان آغاز بکار کرد.
بیش از ۲۴۰ فیلم‌ساز از ۱۱ استان کشور به همراه مهمانان ملی برای شرکت در این جشنواره به سیستان و بلوچستان سفر کرده و هنرمندان فعال در زمینه فیلم‌سازی استان نیز در این جشنواره حضور دارند.
فیلم‌های جشنواره آسوریک در تالار اشراق، سینما هلال، سالن ملاصدرا دانشگاه سیستان و بلوچستان و در یکی از مجتمع‌های حاشیه شهر برای عموم مردم به صورت رایگان اکران می شود.
تعداد بازدید : ۲۱۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید