سه شنبه / ۳ دی ۱۳۹۸ / ۲۳:۰۰
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۸۱۶
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
معاون استاندار:

برای شرکت در انتخابات نیازی به همراه داشتن کارت ملی نیست

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار گفت: برای شرکت در انتخابات اصل شناسنامه و همراه داشتن شماره ملی کفایت می‌کند و نیازی به همراه داشتن کارت ملی نیست.

(سه شنبه ۳ دی ۱۳۹۸) ۲۳:۰۰
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ علی زینی‌وند صبح امروز در گردهمایی روسای ادارات ثبت احوال استان به مناسبت سوم دیماه روز ملی ثبت احوال برگزار شد؛ با تبریک روز ملی ثبت احوال افزود: ثبت احوال از قدیم تاکنون تغییرات بسیاری داشته است و از یک سیستم دستی به سیستم های تماما الکترونیک تبدیل شده است .

وی گفت : عملکرد ثبت احوال در استان متفاوت از سایر استان های کشور است و با توجه به گستردگی و پیچیدگی کار در استان، کار ثبت احوال استان بسیار خطیر و مهم است .

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری با اشاره به بحث فاقدین شناسنامه در استان گفت : مسولین استان به صورت جدی پیگیر تعیین تکلیف پرونده های فاقدین شناسنامه در استان هستند و تا کنون ۳۱ هزار سند هویتی در این زمینه صادر شده است.

زینی‌وند با تشکر از حضور روسای ادارات ثبت احوال در هیات های اجرایی حوزه‌های انتخابات اظهار داشت: تایید صلاحیت داوطلبین توسط هیاتهای اجرایی، بر اساس قانون
و بر اساس بررسی های شکلی و بررسی های ماهیتی و تایید دستگاههای ذیربط صورت گرفته است و ۹۹.۱۱درصد افراد تایید صلاحیت شده اند.
تعداد بازدید : ۳۰۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید