سه شنبه / ۳ دی ۱۳۹۸ / ۱۹:۴۵
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۸۱۵
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
معاون استاندار:

معطل ماندن مردم در صف توزیع گاز به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست

معاون استاندار سیستان و بلوچستان گفت: مسئله تامین و توزیع گاز در مرکز و شهرستان های استان که اخیرا دغدغه ای برای مردم، مسئولان استانی و حتی مسئولان کشوری نیز شده است، بایستی به هر نحو ممکن مرتفع شود، چراکه به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست؛ با وجود این همه توجه و حمایت مسئولان کشوری از استان، مردم همچنان در صف توزیع گاز معطل بمانند و این موضوع به بهانه ای در دست رسانه های معاند تبدیل شود.

(سه شنبه ۳ دی ۱۳۹۸) ۱۹:۴۵
به گزارش روابط عمومی استانداری، ماندانا زنگنه سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری در دومین جلسه پیگیری مشکلات گاز موردنیاز مردم استان با تاکید بر نظارت بیشتر بر امر تامین و توزیع گاز خاطرنشان کرد: در پی تاکید استاندارمحترم بر رفع هر چه زودتر مشکلات گاز استان، با مصوبات جلسه روز گذشته و امروز، چرخه نظارت بر توزیع گاز تعریف شده و با ضمانت اجرایی مصوبات، طوری برنامه‌ریزی خواهد شد که تا پایان فصل زمستان هیچ گونه خللی در امر تأمین و توزیع گاز مورد نیاز خانوارها پیش نیاید.

زنگنه ادامه داد: همه دستگاههای اجرایی متولی موظفند علاوه بر انجام وظایف محوله، با اعمال نظارت و بازرسی جدی از سوء استفاده های احتمالی جلوگیری کنند.

وی با اشاره به لزوم تهیه بانک اطلاعاتی خانوارها به منظور توزیع الکترونیک سهمیه گاز و نفت سفید بیان داشت: شرکت نفت نیز بایستی تمهیدات لازم را جهت ایجاد یک مخزن ذخیره استراتژیک دولتی جهت استفاده در شرایط اضطراری در دستور کار داشته باشد و این موضوع را پیگیری و اجرایی نماید.

ماندانا زنگنه تصریح کرد: ضرورت دارد؛ بدون فوت وقت سهمیه گاز استان در مورد مقرر جذب و به دست مردم برسد.

وی در ادامه افزایش ایستگاه‌های توزیع گاز، اطلاع رسانی زمان و مکان ایستگاه های توزیع به مردم و اشتراک دهی و نظارت بر این مسائل را ضروری دانست.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری شرکت‌های توزیع گاز را مکلف کرد: تا آخر زمستان حتی در صورت نداشتن مشتری دو شیفته مشغول به فعالیت و در روزهای تعطیل و جمعه نیز پاسخگوی مردم باشند.

وی اضافه کرد: تمام شرکت‌های توزیع کننده گاز به منظور کنترل و نظارت بهتر، ظرف مدت یک هفته نسبت به نصب دوربین مداربسته آی پی داردر محل ورود و خروج، جی پی اس و مجهز کردن ماشین آلات حمل گاز به دستگاه کارتخوان سیار اقدام نمایند.
تعداد بازدید : ۲۷۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید