سه شنبه / ۳ دی ۱۳۹۸ / ۱۹:۳۸
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۸۱۳
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری:

توزیع سیلندر گاز مایع باید به حالت عادی برگردد

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری گفت: خدمات رسانی در ارائه و توزیع سیلندر گاز مایع به صورت مشهود در روزهای آتی باید به حالت عادی برگردد .

(سه شنبه ۳ دی ۱۳۹۸) ۱۹:۳۸
ماندانا زنگنه در جلسه بررسی وضعیت گاز استان بر تغییر وضعیت خدمات‌رسانی در حوزه گاز مایع تاکید کرد و افزود :دستگاه های متولی موظفند با ارائه راهکار مناسب در حیطه وظایف هر دستگاه شرایط را به حالت عادی برگردانند.

وی تاکید کرد: با توجه به فعالیت ۳ شرکت موزع گاز مایع در سطح استان این شرکت ها موظف به ارائه خدمات مطلوب در سطح استان هستند که در غیر اینصورت امتیازات این شرکت‌ها سلب خواهد شد .

زنگنه خاطر نشان کرد : شرکتها موظفند به هر شکل ممکن سهمیه گاز مورد نیاز استان را جذب کنند .

وی گفت: با توجه به هم‌مرز بودن استان با دو کشور و خروج سیلندرهای گاز به صورت قاچاق و مواجهه شهروندان با کمبود گاز در ایام سرد سال باید ذخیره استراتژیک برای این ایام در نظر گرفته شود .

وی همچنین ساماندهی تعداد مشترکین را برای پیش بینی میزان گاز مورد نیاز در شهر زاهدان خواستار شد و افزود: با توجه به برخورداری برخی از خانوارها از گاز شهری تعداد مشترکین و مصرف کنندگان گاز مایع همان تعدادی است که از نفت سفید استفاده می کنند و با توجه به این تعداد توزیع سیلندر گاز مایع می بایست مدیریت شود.
تعداد بازدید : ۲۱۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید