شنبه / ۳۰ آذر ۱۳۹۸ / ۱۹:۰۲
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۸۰۶
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار:

نقش مسئولین در جذب کمک های خیر‌ین و تسریع در تقویت زیرساخت‌های آموزش و پرورش کاملا مشهود است

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان در اولین روز از گردهمایی دو روزه روسا و مدیران ادارات آموزش و پرورش استان گفت: نقش مسئولین محلی، فرمانداران و روسای آموزش و پرورش در جذب کمکهای خیرین و تسریع در تکمیل زیرساخت‌های فیزیکی آموزش و پرورش کاملا مشهود است.

(شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۸) ۱۹:۰۲
به گزارش روابط عمومی استانداری، علی زینی وند معاون سیاسی و اجتماعی استاندار اظهارداشت: برگزاری جلسات هم اندیشی و نشست های قطبی و تعاملی با همکاران ادارات آموزش و پرورش و ارائه راهکارهای عملی و کاربردی در رفع بسیاری از مشکلات  آموزش و پرورش موثر است.

وی مجموعه اقدامات چند ماهه آموزش و پرورش استان را در حوزه‌های مختلف  مطلوب ارزیابی نمود و گفت: با هم افزایی و همگرایی در مجموعه مدیریت استان این روند تقویت شود.

علی زینی وند تصریح کرد: در چند سال اخیر در بعد مدرسه سازی اقدامات خوب و موثری انجام شده است که نتیجه مشارکت خیرین و همراهی سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور در تخصیص اعتبارات ویژه به این استان است.
وی بیان کرد: همه مسئولین کشوری و محلی به این نتیجه رسیده اند که مسائل سیستان و بلوچستان با تصمیمات و اقدامات محلی و بودجه عادی کشور قابل حل نیست.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری، ادامه داد: حاشیه نشینی در استان سیستان و بلوچستان فاجعه ملی است و این پدیده به شدت در حال گسترش است و مسئولین تصمیم‌گیر در آموزش و پرورش و سایر نهادها و سازمان ها باید عمق فاجعه را درک و به برای علاج آن برنامه‌ریزی کنند.

وی تاکید کرد: در این راستا باید چشم‌اندازی در حوزه رفع آسیب‌های جدی استان بویژه آموزشی و اجتماعی داشته باشیم.

معاون استاندار با اشاره به اینکه در بحث زیرساخت‌ها استان سیستان و بلوچستان آینده بسیار روشنی دارد، افزود: طرح های توسعه ای در کل کشور و در استان  پیوست اجتماعی داشته باشد و این توسعه تغییر در وضعیت استان را ایجاد کند.

وی خاطرنشان کرد: برای حل مسائل این استان برنامه راهبردی محلی نوشته و این برنامه با عزم ملی اجرا شود چراکه به هیچ وجه بودجه، اعتبارات، تصمیمات و اقدامات محلی آلام این استان را کاهش نمی دهد.

زینی وند گفت: موضوع کیفیت بخشی به آموزش در کنار مدرسه سازی مد نظر قرار گیرد.

رئیس ستاد انتخابات استان در پایان به انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی و نقش آموزش و پرورش در برگزاری انتخابات اشاره کرد و افزود: آموزش و پرورش با رویکردی بی‌طرفانه درروشنگری و آگاه سازی جامعه ایفای نقش کند.
تعداد بازدید : ۲۰۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید