دوشنبه / ۲۰ آبان ۱۳۹۸ / ۱۸:۲۲
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۶۵۴
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده

مبارزه گسترده‌ای در سطح بین‌المللی با مواد مخدر انجام شود

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زاهدان تاکید کرد که باید در سطح بین‌المللی مبارزه گسترده‌ای با مواد مخدر انجام شود.

(دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸) ۱۸:۲۲
به گزارش روابط عمومی استانداری سیستان و بلوچستان؛ حجت‌الاسلام مصطفی محامی در دیدار با دکتر اسکندر مومنی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر، ایام هفته وحدت را تبریک گفت و بیان داشت: علاوه بر مبارزه ایران علیه مواد مخدر، در سطح بین‌المللی نیز باید مبارزه گسترده‌ای با مواد مخدر انجام شود.
 
 
وی افزود: در حوزه مبارزه با مواد مخدر باید کارهای فرهنگی و پیشگیری انجام شود تا مردم جامعه به اعتیاد گرفتار نشوند، لذا در حفظ و حراست کشور و مردم جامعه باید از ابزارهای مختلفی استفاده کرد.
 
 
نماینده ولی فقیه در استان ادامه داد: انتظار است دستگاه‌ها و مجموعه‌های مختلف فرهنگی در حوزه پیشگیری از اعتیاد ورود و با ابزار هنر و فرهنگ در این حوزه اقدام کنند.
 
 
حجت‌الاسلام محامی گفت: کانون‌هایی همچون مدارس، دانشگاه‌ها و دیگر مراکز علمی که بیشتر در معرض آسیب و هجمه دشمن می‌باشند، باید در راس توجه حاکمیت قرار ‌گیرند و در رابطه با حفظ و حراست آنان اقدامات گسترده‌تری انجام شود.
 
 
وی بر ایجاد فضای سالم به‌منظور جلوگیری از گسترش اعتیاد تاکید کرد و گفت: باید فضاهای سالم جامعه از وجود معتادان متجاهر پاک شود، همچنین با درمان، بازپروری و بازسازی این قشر آسیب دیده – معتادان متجاهر- فضای جامعه را پاک نگه داریم؛ زیرا شایسته نظام جمهوری اسلامی ایران نیست که در کوچه و خیابان شاهد معتادان متجاهر باشیم.
 
 
حجت‌الاسلام محامی بر تامین امنیت در مناطق آسیب‌پذیر استان تاکید کرد و گفت: باید سرمایه‌گذاری فرهنگی و اقتصادی فراوانی در این مناطق شود تا با افزایش بازخورد مثبت اینگونه اقدامات در کشورمان، شاهد جامعه‌ای به دور از اعتیاد و موادمخدر باشیم.
تعداد بازدید : ۴۵۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید