دوشنبه / ۱۳ آبان ۱۳۹۸ / ۲۱:۲۱
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۶۴۱
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده

۱۳ آبان از شکوهمندترین روزهای ایران اسلامی است

(دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸) ۲۱:۲۱
محمد هادی مرعشی، معاون امنیتی و انتظامی استانداری سیستان و بلوچستان در حاشیه راهپیمایی ۱۳ آبان گفت: مردم ایران اسلامی در این روز ثابت کردند که هیچ گاه در برابر زورگویی و دخالت بیگانگان در کشور خود کوتاه نیامده و با نثار خون در برابر آنها ایستادگی می کنند.

وی ادامه داد: دانش آموزان و دانشجویان تحت فرامین بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی لانه جاسوسی آمریکا را به تسخیر خود درآوردند و به تمام ثابت کردند که با اتحاد و همدلی می توانند در برابر همه قدرتها و دولتهای زورگو ایستاده و سربلند خارج شوند.

وی تاکید کرد: ۱۳ آبان روز نمایش بیداری، هوشیاری و بصیرت ملت ایران بود که تاکنون نیز ادامه دارد و هر سال پرشور تر از همیشه این وحدت را به رخ دنیا می کشند.

وی ادامه داد: هر چند شبکه های تحت سلطه غرب و دشمنان انقلاب قصد دارند تا این حضور پرشور مردم بایکوت کنند اما باز هم از انجام آن عاجز هستند.

به گفته مرعشی؛ امروز بر همه ملت ثابت شده که اگر قصد داریم پیشرفت کنیم تنها باید ریشه آن ره در درون کشور پیدا کنیم و قطعا نگاه به داخل و ظرفیت جوانان کشور تحت فرامین مقام معظم رهبری می تواند بهترین روش برای شکست تحریم و پیشرفت کشور باشد.
تعداد بازدید : ۲۷۱
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید