پنج شنبه / ۲۵ مهر ۱۳۹۸ / ۱۹:۲۱
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۶۰۰
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده

رئیس ستاد انتخابات استان بر فراهم آوری امکانات و زیرساخت های برگزاری انتخابات تاکید کرد

رئیس ستاد انتخابات استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه پیش بینی همه ی زیرساخت‌ها و امکانات برگزاری انتخابات بسیار مهم است، خواستار فراهم نمودن حداکثری این امکانات برای برگزاری باشکوه یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان شد.

(پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸) ۱۹:۲۱
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ علی زینی وند در سمینار فرمانداران استان که با محوریت انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد، اظهار داشت: برگزاری انتخابات سالم و بدون جانبداری از کاندیدای خاص از اصول مهم قانونی انتخابات است که همه مجریان انتخابات باید آن را سرلوحه کار خود قرار دادند.
 
معاون سیاسی و اجتماعی استانداری با مهم برشمردن حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو، گفت: رای گیری در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با احراز هویت از طریق شماره ملی انجام می شود.
 
زینی وند افزود: فرمانداران برای اینکه بتوانند امور شعب ثبت نام و اخذ رای را در روز برگزاری انتخابات کنترل و از هرگونه تخلف جلوگیری کنند، افزود: فرمانداران از هم اکنون افراد بی طرف و با تجربه در زمینه انتخابات را به عنوان نماینده خود در شعب ثبت نام و اخذ رای شناسایی کنند.
 
وی اظهار داشت: دستگاه‌ها و سازمان‌هایی که از بودجه دولت استفاده می کنند، موظف هستند بر اساس قانون انتخابات، امکانات و نیروهای خود را برای برگزاری امر انتخابات در اختیار هیات های اجرایی و نظارت بر انتخابات قرار دهند.
 
گفتنی است؛ در این نشست فرمانداران گزارشی از وضعیت زیرساختهای انتخابات و مشکلات حوزه کاری شان ارائه کردند.
تعداد بازدید : ۴۵۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید