چهارشنبه / ۲۴ مهر ۱۳۹۸ / ۱۳:۲۶
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۵۹۷
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
استاندار:

پرسنل اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی، سفیران نوع دوستی جمهوری اسلامی هستند

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: پرسنل اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استان نزدیکترین ارتباط کاری را با اتباع کشورهای خارجی دارند که بایدبا رعایت کرامت انسانی و حفظ احترام اتباع خارجی، سفیران نوع دوستی جمهوری اسلامی ایران هستند.

(چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸) ۱۳:۲۶
به گزارش روابط عمومی استانداری احمد علی موهبتی “استاندار” در بازدید از اداره کل اتباع امور مهاجرین خارجی استانداری از بخش‌های مختلف این مجموعه بازدید کرد و در جمع کارمندان این دفتر، خواستار حفظ کرامت و تکریم جایگاه انسانی اتباع خارجی توسط ماموران دستگاه های دخیل در امور اتباع و مهاجرین خارجی شد.
 
 وی همچنین با مهم برشمردن انجام امور به صورت تیمی و گروهی و حذف نقاط فسادخیز در دستگاه ها گفت: انجام برخی از کارها اگر صرفا در دست یک فرد خاص باشد موجب فساد در دستگاه‌ اداری می شود که باید با کاهش اختیارات و به کار گیری برنامه های نرم افزاری و سیستمی، زمینه بروز فساد در دستگاه ها را کاهش داد.
 
داوودی مدیرکل دفتر امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری هم در این بازدید با اشاره به رشد چشمگیر ثبت نام فرزندان اتباع خارجی و افراد فاقد شناسنامه در مدارس استان گفت: ثبت نام فرزندانی که مادر آنها ایرانی است ۴۶ درصد و فرزندانی که پدر و مادر آنها خارجی است ۸۹% نسبت به سال گذشته رشد داشته است.
 
وی تغییر ساختار اداری دفتر  امور اتباع و‌مهاجرین خارجی را با توجه به افزایش شرح وظایف این دفتر خواستار شد.
تعداد بازدید : ۳۲۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید