یکشنبه / ۲۱ مهر ۱۳۹۸ / ۱۱:۰۷
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۵۹۰
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
رئیس ستاد انتخابات استان:

رای گیری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی فقط بر اساس کد ملی صورت می گیرد

رئیس ستاد انتخابات استان گفت : رای گیری انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی بر اساس کد ملی انجام می‌شود و کسانی که کارت ملی ندارند و یا کارت آنها مفقود گردیده، از هم اکنون برای دریافت کارت ملی و اخذ شماره کد ملی اقدام نمایند .

(یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸) ۱۱:۰۷
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ علی زینی وند معاون سیاسی و اجتماعی استاندار و رئیس ستاد انتخابات استان در جلسه ستاد انتخابات استان در جمع مسئولین کمیته ها اظهار داشت : در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی احراز هویت رای دهندگان هم به صورت آنلاین و هم به صورت آفلاین و بر اساس کد ملی صورت می‌گیرد لذا واجدین شرایط رای دادن می بایست حتماً با کارت ملی در شعب اخذ رای حضور یابند.
 
وی خطاب به اعضای ستاد انتخابات گفت: بستر سازی برای برگزاری پرشور یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در فرصت باقیمانده باید با جدیت صورت گیرد و کمیته های مربوطه هر یک شرایط و امکانات موجود را بررسی و نسبت به رفع موانع و نقایص اقدام نمایند.
 
زینی وند افزود: بررسی عمر چهل ساله انقلاب نشان می دهد که نظام به دلیل ماهیتش همواره مورد تهدید با اشکال مختلف بوده است.
 معاون استاندار ادامه داد:معاندین نظام علاوه بر فشار های اقتصادی ، به انتخابات به عنوان نقطه تهدید نظام دل بسته اند. لذا مسئولین با اعتماد آفرینی و حفظ آرامش اجتماعی موجود، توطئه های دشمنان را خنثی کنند و بی طرفی و ایجاد مشارکت حداکثری را در انتخابات هدف قرار دهند .
 
رییس ستاد انتخابات تاکید کرد: تمامی امکانات مورد نیاز از سوی دستگاه‌های اجرایی برای برگزاری انتخابات سالم و قانونمند باید در اختیار ستاد انتخابات قرار گیرد .
 
وی بر تدوین طرحی در کمیته هماهنگی ارتباطات و زیرساخت تاکید کرد و افزود: طرح حفاظت از زیرساخت های انتخاباتی در روز قبل و روز انتخابات و نیز روز بعد از آن باید تدوین و ارائه شود.
 
زینی وند تصریح کرد :هیچ نقطه فاقد آنتن دهی برای اجرای انتخابات الکترونیک نباید وجود داشته باشد و زیرساخت‌های لازم ارتباطی بر اساس محل استقرار شعبات باید فراهم شود.
 
مرعشی رئیس کمیته امنیت انتخابات استان نیز در این نشست بر اجرای پیوست امنیتی و پدافند غیرعامل در حوزه انتخابات و زیرساخت‌های مربوط به آن تاکید کرد و گفت: اجرای پیوست پدافند غیر عامل برای اجرای پروژه ها الزامی است چرا که امکانات و تجهیزات زیرساختی می تواند مورد سوء استفاده و هجوم دشمن در فرصت های مختلف از جمله در زمان انتخابات قرار گیرد که باید با رعایت اصول پدافند غیرعامل میزان آسیب پذیری را در حوزه امکانات زیر ساختی به حداقل رساند.
 
محمد سرایانی مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری ‌و جانشین رییس ستاد انتخابات استان هم گفت: انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با هزار و  ۵۶۷ صندوق و احتمال ۵ درصد افزایش تعداد صندوق ها در دوم اسفند ماه سال جاری برگزار خواهد شد.
 
وی همچنین به فرایندهای برگزاری انتخابات اشاره کرد و توجه به فراهم آوری زیرساخت‌های مخابراتی را با توجه به مشکلات انتخابات گذشته مورد تاکید قرارداد.
 
تعداد بازدید : ۳۸۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید