پنج شنبه / ۱۸ مهر ۱۳۹۸ / ۰۸:۵۷
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۵۸۶
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده

استاندار بر همکاری دستگاه های دولتی با بخشهای خصوصی تاکید کرد

استاندار سیستان و بلوچستان بر همکاری بخش دولتی با بخش غیر دولتی در جهت پیشبرد برنامه ها و تامین خدمات زیربنایی و اجتماعی به مردم، تاکید کرد.

(پنج شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸) ۰۸:۵۷
به گزارش روابط عمومی استانداری؛  احمدعلی موهبتی استاندار در نشست شورای عالی تشکل های اجتماعی و خیرین فعال در استان سیستان و بلوچستان ، اظهار داشت : بخش دولتی خود را موظف می داند بستر فعالیت بخش غیر دولتی را در ارایه خدمات عمومی و عام المنفعه در جهت کاهش فاصله های برخورداری و ایجاد توازن در مناطق، فراهم کند.
 
موهبتی با اشاره به اینکه این نشست  مقدمه برگزاری همایش بزرگ موسسات و بنیادها و تشکل های خیریه ملی و استانی با استعداد حدود هزار و پانصد نفر در آبان ماه است گفت: هدف همایش مزبور ایجاد مطالبه گری برای مردم به همت بخش مردمی و غیر دولتی برای آنچه مسوولان از آن غافل می مانند است.
 
وی با تاکید بر لزوم همکاری تنگاتنگ بخش دولتی در جهت پیشبرد طرح های خیرین، گفت: دستگاه های دولتی موظف اند نسبت به ارایه آمار و اطلاعات مورد درخواست و بستر سازی فعالیت خیرین در استان همکاری لازم نمایند.
 
استاندار در آغاز سخنان خود در این همایش، با اشاره به مناسبت روز جهانی کودک و گرامی داشت این روز، گفت: باید ضمن فراهم کردن فرصت برای  شکوفایی استعدادهای کودکان و دانش آموزان،  زمینه بهره برداری از این استعدادها را برای آنان بوجود بیاوریم.
 
تعداد بازدید : ۴۲۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید