یکشنبه / ۱۴ مهر ۱۳۹۸ / ۰۹:۰۱
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۵۷۹
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده

تاکید استاندار بر ارتقاء نیروهای داخلی و واحدهای تابعه استانداری

استاندار سیستان و بلوچستان در جلسه هماهنگی مدیران حوزه معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری بر آموزش و ارتقاء نیروهای داخلی استانداری و واحدهای تابعه تاکید کرد.

(یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸) ۰۹:۰۱
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ احمدعلی موهبتی با اشاره به آزمون برگزار شده در بین نیروهای استانداری و فرمانداری ها برای تصدی پستهای سیاسی اظهار داشت: ارتقای نیروهای داخلی برای تصدی پست‌های سیاسی و مدیریتی از اولویت‌های کاری ماست و در این راستا می بایست این نیروها تحت آموزش های لازم قرار بگیرند.
 
وی افزود: برخی از نیروهای مستعد استانداری در سنوات گذشته مورد بی‌توجهی قرار گرفته اند که باید شناسایی شوند و آموزش های لازم برای ارتقای آنها ارائه شود. 
 
موهبتی حمایت از فعالیت‌های قانونمند تشکل ها، احزاب، سمن ها و دفاتر تسهیل گری را خواستار شد و از مدیران خواست موضوعات را به صورت قانونی پیگیری نمایند و در این زمینه تسهیل گری و روان‌سازی امور را سرلوحه کار خود قرار دهند.
 
وی با تشریح عملکرد مدیران ستادی ، فرمانداران و بخشداران گفت: عدم نظارت بر عملکرد ها موجب انحراف می شود لذا تیمی متشکل از حوزه بازرسی و حوزه سیاسی باید عملکرد مدیران را نظارت کنند .
 
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار نیز در این نشست بر هماهنگی بین واحدهای ستادی استانداری تاکید کرد و خواستار پیگیری برنامه‌ها به صورت هماهنگ شد.
 
علی زینی‌وند تشکیل منظم شورای اطلاع‌رسانی استان و بروز رسانی سایت ها و پرتال استان را ضروری عنوان کرد و همچنین فعال سازی شورای اطلاع‌رسانی در شهرستان‌ها را نیز خواستار شد.
 
وی همچنین از مدیران حوزه معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری خواست با هماهنگی بیشتر با دیگر مدیران حوزه های ستادی، در راستای هم افزایی و افزایش بهره وری تلاش کنند.
 
تعداد بازدید : ۳۰۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید