سه شنبه / ۹ مهر ۱۳۹۸ / ۰۸:۲۵
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۵۶۴
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
​در دیدار با رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور مطرح شد:

به زودی چارت تشکیلاتی اداره کل راهداری و حمل و نقل جنوب استان و پایانه های مرزی ریمدان و پیشین ابلاغ می شود

استاندار سیستان و بلوچستان در دیدار با معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور ابلاغ ساختار تشکیلاتی اداره کل راهداری و حمل و نقل در جنوب استان و همچنین چارت تشکیلاتی پایانه‌های مرزی ریمدان و پیشین را خواستار شد.

(سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸) ۰۸:۲۵
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ احمد علی موهبتی "استاندار" طی دیدارهای جداگانه با دکتر انصاری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور و شاپری، معاون نوسازی ساختارهای سازمانی این سازمان، خواستار تسریع در ابلاغ ساختار تشکیلاتی اداره کل راهداری و حمل و نقل جنوب استان و همچنین ابلاغ چارت تشکیلاتی پایانه های مرزی ریمدان و پیشین در جنوب سیستان و بلوچستان شد.
 
وی گفت: گستردگی و وسعت زیاد استان، پراکندگی بالای جمعیتی و فاصله زیاد شهرها تا مرکز استان ایجاب میکند برای دسترسی راحت تر مردم در شهرهایی دور به خدمات راهداری و حمل و نقل، واحدهای مستقل اداری در این مناطق استقرار یابند.
 
استاندار با بیان سیاست های دولت در توسعه ترانزیت و تحولات مرزی با کشورهای همسایه تصریح کرد: افزایش سرمایه‌گذاری کشورهای همسایه در حوزه بنادر و ترانزیت و حفظ موقعیت اقتصادی منطقه ای و بین المللی ایران و توان رقابت با کشورهای منطقه به خصوص توجه به ظرفیت های مرزی آبی و خشکی کشور در جنوب شرق، بیانگر اهمیت استقرار اداره کل راهداری و حمل و نقل در جنوب استان است که باید در ابلاغ  ساختار سازمانی  آن تسریع گردد.

 

معاون رئیس جمهور و رییس سازمان امور استخدامی کشور هم بر واگذاری امور به بخش خصوصی و کوچکتر کردن تشکیلات دولتی تاکید کرد.
انصاری همچنین از ابلاغ چارت تشکیلاتی واحدهای اداری مورد نظر، طی چند روز آینده به استان خبر داد.
تعداد بازدید : ۲۵۴
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید