سه شنبه / ۹ مهر ۱۳۹۸ / ۰۸:۱۹
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۵۶۳
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده

استاندار سیستان و بلوچستان بر پیش بینی همه امکانات در احداث مجتمع رفاهی و خدماتی راه آهن زاهدان تاکید کرد

استاندار سیستان و بلوچستان در جلسه هماهنگی پیرامون احداث مجتمع رفاهی و خدماتی راه آهن زاهدان با بیان اینکه این طرح توسط بخش خصوصی اجرا می شود؛ پیش بینی طرح جامع و کامل این طرح را با ارایه کلیه امکانات خدماتی، خواستار شد.

(سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸) ۰۸:۱۹
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ احمد علی موهبتی در دیدار با معاون وزیر و مدیرعامل شرکت راه آهن کشور، با مهم برشمردن احداث این مجتمع رفاهی و خدماتی در راه آهن زاهدان، گفت: با توجه به افق آینده توسعه تعاملات بین المللی ایران از طریق مرزهای شرقی، توسعه ترانزیت و گردشگری منطقه، پیش بینی کلیه امکانات و خدمات لازم در این طرح ضروری است.
 
وی با ابراز تاسف از جانباختن و مصدومیت تعدادی از مسافرین قطار زاهدان به تهران، افزود: حضور و امدادرسانی به موقع مردم بخش کورین جلوه ای از نوع دوستی و حضور همیشگی مردم استان در همه ی صحنه های انقلاب است که باید از این حرکت زیبایی مردم بخش کورین تجلیل شود.
 
استاندار همچنین از برگزاری آیین تقدیر از مردم روستای "شورو" بخش کورین زاهدان خبر داد.
 
گفتنی است؛ در این جلسه مقرر شد؛ برای بررسی و چگونگی اجرای طرح مجتمع رفاهی و خدماتی راه‌آهن یک نشست سه‌جانبه با حضور مدیرعامل راه آهن، مدیران و تیم فنی راه‌آهن و تیم سرمایه گذار در استانداری برگزار شود.
تعداد بازدید : ۲۳۹
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید