دوشنبه / ۸ مهر ۱۳۹۸ / ۰۹:۴۹
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۵۵۹
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
با حضور معاون سیاسی و اجتماعی استاندار صورت گرفت:

بهره برداری از یک باب مدرسه ۶ کلاسه در شهر پارود

یک باب مدرسه ۶ کلاسه با حضور زینی وند معاون سیاسی و اجتماعی استانداری و دکتر محمدرضا واعظ مهدوی در بخش پارود شهرستان سرباز به بهره برداری رسید.

(دوشنبه ۸ مهر ۱۳۹۸) ۰۹:۴۹
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ علی زینی وند در حاشیه بهره برداری از این طرح گفت: این مدرسه دارای ۶ کلاس و با اعتباری بالغ بر ۶۵۰ میلیون تومان، شامل محوطه‌سازی، سرویس های بهداشتی و دیگر زیرساخت‌های ضروری احداث شده است.
 
وی با بیان اینکه این مدرسه با مشارکت خیرین و توسط اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس احداث شده است؛ تصریح کرد: در حال حاضر شاهد حضور بسیار پررنگ و موثر خیرین کشوری در استان برای توسعه سرانه فضای آموزشی در مناطق محروم استان هستیم و اگر همت خیرین در مناطق محروم نبود، حتماً سال‌ها طول می‌کشید شاخص سرانه فضای آموزشی استان به حد متوسط کشور برسد.
 
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار از خیرین و افراد دارای توانمندی مالی که قصد دارند در زمینه ساخت مدرسه مشارکت کنند، خواست با مشورت اداره کل آموزش و پرورش در این کار نیک سهیم شوند تا در یک بازه زمانی قابل قبول، استان را از لحاظ اماکن آموزشی و مدارس به بی نیازی برسانند و فرزندان و دانش آموزان استان بتوانند زیر سقف های مطمئن تحصیل کنند.
تعداد بازدید : ۳۱۱
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید