شنبه / ۶ مهر ۱۳۹۸ / ۱۶:۱۱
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۵۵۴
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان و بلوچستان:

تمامی ظرفیت های گردشگری به صورت یکجا در سیستان و بلوچستان وجود دارد

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: کشور ایران در حوزه گردشگری از قبیل جاذبه های طبیعی، آثار باستانی و آداب و سنن، ظرفیتها و تنوع بسیار زیادی دارد و همه اینها در سیستان و بلوچستان به صورت یکجا وجود دارد.

(شنبه ۶ مهر ۱۳۹۸) ۱۶:۱۱
به گزارش روابط عمومی استانداری، احمدعلی موهبتی "استاندار" در همایش "روز جهانی گردشگری" که با حضور مقامات کشوری و استانی در محل سالن هلال احمر زاهدان برگزار شد، گفت: حوزه گردشگری تاثیر بسیار زیادی در توسعه اقتصادی کشور و استان دارد.
 
 وی با اشاره به خصیصه مهربانی و مهمان نوازی مردم سیستان و بلوچستان ابراز امیدواری کرد: با اقداماتی از قبیل معرفی و شناساندن بیشتر این آداب و سنن از جمله مهمان نوازی، بستر توسعه گردشگری در استان فراهم‌ شود.
 
موهبتی، نقش رسانه‌ها به ویژه رسانه ملی را در معرفی ظرفیت های گردشگری، جاذبه های طبیعی، آثار تاریخی و باستانی و فرهنگ و رسوم مردم سیستان و بلوچستان بسیار مهم برشمرد.
 
گفتنی است؛ همایش جهانی روز «جهانگردی» همزمان با ۱۵۰ کشور جهان؛ با حضور وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی، مشاور رئیس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور و شماری از مسئولان کشوری و استانی برای نخستین بار خارج از پایتخت و در زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.
تعداد بازدید : ۲۸۸
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید