جمعه / ۵ مهر ۱۳۹۸ / ۰۸:۴۳
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۵۵۱
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان و بلوچستان:

ارائه خدمات به مردم افغانستان برای ما ارزش است

استاندار سیستان و بلوچستان در در دیدار با سفیر جدید جمهوری اسلامی ایران در افغانستان گفت: مردم ایران و افغانستان دارای قرابت های فامیلی و فرهنگی فراوانی هستند که ارائه خدمات به آنان برای مردم و مسئولین ما ارزش است.

(جمعه ۵ مهر ۱۳۹۸) ۰۸:۴۳
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ احمدعلی موهبتی "استاندار" در دیدار با دکتر حسین امینیان سفیر جدید جمهوری اسلامی ایران در افغانستان، با بیان اینکه جمهوری اسلامی افغانستان، کشوری دوست، مسلمان و همسایه است؛ افزود: ایران و افغانستان دارای اشتراکات زیادی در زمینه های فرهنگی، اجتماعی و دینی دارند.

وی زبان فارسی را مهمترین نقطه مشترک مردمان دو کشور برشمرد و ادامه داد: تعامل و همکاری های مشترک بسیار خوبی در همه ی زمینه هابین دو کشور وجود دارد و باید تلاش شود با استفاده از مشترکات موجود، بیشترین منافع عاید مردم دو کشور، بویژه ساکنان دو سوی مرز شود.

استاندار با اشاره به همکاری های اقتصادی و تجاری دو کشور، ابراز امیدواری کرد با تقویت و گسترش تعاملات بین دو کشور بیشترین سطح رفاه و توسعه نصیب مردم این دو کشور گردد.

دکتر حسین امینیان سفیر جدید جمهوری اسلامی ایران در افغانستان نیز در این دیدار،ابراز امیدواری کرد با تلاش و برنامه ریزی بیشتر مسئولین دو کشور، زمینه همکاری های بیشتر در بخشهای اقتصادی، فرهنگی، تجارت و ترانزیت کالا توسعه یابد.
تعداد بازدید : ۲۳۷
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید