جمعه / ۵ مهر ۱۳۹۸ / ۰۸:۴۰
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۵۵۰
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده

"نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زاهدان" و " استاندار سیستان و بلوچستان" با صدور پیامی با خانواده‌های جانباختگان و مصدومین حادثه واژگونی قطار مسافربری زاهدان به تهران، ابراز همدردی کردند.

(جمعه ۵ مهر ۱۳۹۸) ۰۸:۴۰

حضرت آیت الله محامی "نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زاهدان" و "احمد علی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان" با صدور پیامی با خانواده‌های جانباختگان و مصدومین حادثه واژگونی قطار مسافربری زاهدان به تهران، ابراز همدردی کردند و بررسی دقیق و کارشناسی علل وقوع این حادثه را خواستار شدند.

 بسم الله الرحمن الرحیم

حادثه واژگونی قطار مسافربری زاهدان به تهران که همزمان با سالروز شهادت حضرت‌امام‌زین العابدین (علیه السلام)، منجر به جان باختن ٤ نفر و مصدومیت تعدادی از هموطنان مان شد، موجب تاسف و اندوه فراوان مردم مؤمن و انقلابی گردید.
اینجانبان این سانحه تلخ را به عموم مردم شریف، بویژه خانواده های عزیز جانباختگان تسلیت عرض نموده، از درگاه خداوند متعال برای درگذشتگان این حادثه مغفرت الهی و برای مصدومین آرزوی بهبودی و شفای عاجل و برای بازماندگان، صبر جمیل و اجر جزیل آرزو می نماییم.
جا دارد از اقدامات به موقع و سریع کلیه دستگاه ها، تیم های امداد و نجات، هلال احمر، آتش نشانی، اورژانس، کادر پزشکی و درمانی بیمارستان های زاهدان، دستگاه های خدماتی، دستگاه های عضو شورای هماهنگی مدیریت بحران استان، نیروهای نظامی، انتظامی، بسیج و تشکل های مردمی، بویژه مردم خوب بخش کورین، در امداد رسانی و نجات جان حادثه دیدگان تقدیر و تشکر نماییم.
لازم است؛ مسؤولین ذیربط نسبت به بررسی دقیق و کارشناسی علل وقوع و شناسایی نقاط ضعف و خطاهای احتمالی اقدام و پیگیری مقتضی برای رفع آن معمول دارند.

مصطفی محامی
نماینده ولی فقیه در استان
و امام جمعه زاهدان

احمدعلی موهبتی
استاندار سیستان و بلوچستان


تعداد بازدید : ۱۷۷
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید